basarcikan
2 Takipçi

Yeni #Asus İ5 islemcili bu hiz canavari makinemi tabi ki #mediamarkt magazasindan aldim hemde haftasonuna cok ozel indirimlerle. Asus bilgisayarlarini daha once de kullandim ve bana gore cok kaliteli ve cok iyi urunler yapiyorlar ve bu yuzden de yeni urunumu yine #Asus markasindan aldim.

  • Asus Asus için
  • 2017-04-07T05:29:16

4 Yorum

brnu
0 Takipçi

#asus markasını eskiden çok severdim bende ama kullandığım son makine asus dü beni çok ugrastirdi hızı falan oldukça iyiydi ama ben bir süre sonra hususi bataryadan falan cektim diyebilirim.cok kapaniyordu durmadanekranı gidip duruyordu ama marka ve ag olarak iyi garantiye verdim sorunumu çözdüler çok şükür

leventercis
1 Takipçi

Bundan onceki bilgisayarim #Asus markaydi fena bir urun degildi ama benim islemlerimi gormuyordu. Belki de İ islemcili degildi ondan yavas kaliyordu bana ama iyi marka.

benim bir önceki bilgisayarım asus idi gerçekten sağlam ve eski olmasına rağmen hızlı bir bilgisayardı 3 sene batarya dışında sıkıntı yaşamadım, asus her bilgisayarında ister tasarım olsun ister özellik gerçekten muhteşem bilgisayar yapıyor bilgisayar almak isteyenlere tavsiyemdir.

aliavci
8 Takipçi

ben asusun gaming bilgisayarını aldım neredeyse 1 yıla yakın oldu hiç kasma yaşamadım oyunları akıcı şekilde oynadım işlerimi sorunsuz bir şekilde yaptım cidden hızlı ve yüksek özellikli bilgisayarlar yapıyor asustan şaşmayın.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.