Barilla Makarna
Lazanya ülkemizde pek tercih edilmeyen bir makarna türü olmalı ki her markanın lazanyası yok. olanlar da #barilla dışında istediğim tadı yakalayamıyorum. bütün makarnalar bir tarafa lazanya bir tarafa benim için. hem makarnanın hem de lazanyanın gerçek tadını almak istiyorsanız barilla lazanyayı denemelisiniz. kendi çapında amatör bir erkek aşçı olarak ben bile bu farkı görebiliyorum.

1 Yorum

aysen23
8 Takipçi
Bende cok severim lazanya yemegini ve bu konuda da kesinlikle #Barilla markasindan vazgecmem.Cocuklar da cok seviyor tum makarna urunlerini ve het defasinda da alisveris sepetimiz de Barilla urunleri her daim yer alir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Barilla Gıda
Barilla Gıda
58 Takipçi
Barilla S.P.A., İtalyan yemek şirketidir.1877 yılında Parma, İtalya'da kurulmuştur. Bu şirketler grubu Filiz (Türkiye), Misko (Yunanistan),Wasabröd (İsveç), Yemina ve Vesta (Meksika) ticari markalarıdır. Değişik türlerde makarnalar üretir. Dünyanın önemli makarna üreticisi arasındadır. İtalya'da %40-45, Amerika Birleşik Devletleri'nde ise %25 paya sahiptir.Türkiye'de, İtalya'da, Yunanistan ve ABD'de şirketin makarna fabrikaları vardır.