10 Yorum

metearar
3 Takipçi
Yazin iki tane klima aldim ve her ikisini de internette ki en uygun fiyata satan #hepsiburada.com sitesinden aldim. Cok memnunum.
aybesd
7 Takipçi
#hepsiburada dan bence alınacak ne olursa olsun begenmezseniz ya da bir sorun olursa muhatap bulmanız çok kolay ve cozuyorlar bu çok ama çok önemli
alevdg
8 Takipçi
Kendine gecem hafta visko yastık almıştım bek ders çalışırken çok ağrıyordu o zamandan Belki Akşam diye araştırırken #hepsiburada dan aldım hemen
sinasikayit
4 Takipçi
#Hepsiburada.com sitesinden alisveris cok keyifli ve guvenli. Begenmediginiz bir urunu iade edip paranizi cok kolay bir sekilde geri alabiliyorsunuz.
akakce gibi sitelerden en uygun fiyat araştırması yapılınca hepsiburada farkı ortaya çıkıyor.
Black Frıday ile oğluma çok istediği bisikleti aldım fiyatı çok uygun idi hemen kaçırmadan aldık, kargoya verildiği andan beri her durumda bilgilendirme e-postası yolluyorlardı en sonunda sağ salim elimize uatı çok iyi paketlenmiş idi hiç zarar gelmemiş çok başarılılar işlerinde.
Hepsiburada dan alış veriş yapmak diğer sitelere göre daha kaliteli ürünler almak ve güvenli alış veriş yapmak oluyor, çok sayıda alış veriş yaptım buradan ve tüm ürünleri elime sağ ssalim ulaştı.
cicooo
267 Takipçi
ne yalan söylim ben de çok güveniyorum her zaman alıcının da satıcının da yanında #Hepsiburada
buraks
0 Takipçi
Hepsiburadadan sürekli alışveriş yapıyorum ve hiç sorun yaşamadım her ürün elime sağlam ulaştı ve sürekli kargo durumu ile ligli e posta yolladılar, güven ve kalite olarak en iyi online satış sitesi bence hepsiburada.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
32 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.