hollister
3 Takipçi
babaanneme samsung tablet aldık!
akıllı telefon kullanmayı bilmeyen 73 yaşındaki babaannem youtube'a ve internete sarınca #samsung galaxy tab e (t560) tablet aldık. yaklaşık 10 inçlik ekranı olan bu tabletin kullanımı cep telefonundan daha kolay ve anlaşılabilir olduğundan kısa sürede kullanmasını öğrendi. 8 gb'lık hafızası gençler için yetersiz olsa da internete girmek, video izlemek, sosyal medya kullanmak için yeterli. şarjı günde 3-4 saat kullanan babanneme 2 günden fazla gidiyor. evde sıkılan yaşlı bi aile üyeniz varsa ve akıllı telefon kullanamıyorsa bu tablet çok isabetli bir hediye olabilir :)


5 Yorum

yaşlılar için tablet kullanmak daha kolay ama büyük ekranlı bir telefon da işini görebilirmiş. sim kartı var mı bu tabletin?
dillbill
4 Takipçi
benim 75 yaşındaki büyük teyzem cep telefonuyla sabah akşam candy crush oynuyor :) 30-40 sene önce tarla sürüyordu bu kadın!
oyabursa
2 Takipçi
#samsung tv de olduğu kadar tablette de aynı kaliteyi sürdürüyor ama bence bu devirde artık yaşlılar da çok iyi akıllı cihazları kullanıyorlar benim annem mesela çok yaşlı da sayılmaz..ama Instagram ve facebook da baya etkili olarak hareket ediyor ..Bazen şaşırıyorum Hatta :)

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
126 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.