b-aslan
18 Takipçi

mevsim geçişlerinde yetersiz beslendiğim için yorgun düşebiliyordum geçtiğimiz yıllarda. diyetisyen tavsiyesiyle pharmaton kullanmaya başladım. hem işe olan konsantrasyonumu hem de bütün yorgunluğumu aldı benden. üstelik sürekli rahatsızlandığım bir dönemi hasta olmadan geçirebildim pharmaton sayesinde.

2 Yorum

limonata
17 Takipçi

Bu durum artık sırf mevsim geçişlerinde değil yediğimiz besinlerdeki yapısal bozulma ve havanın kirliliğinden ötürü yılın her günü yaşanabiliyor. İnsanoğlu da mecburen yaşamsal mücadelede başarılı olabilmek adına bu tarz takviye ilaçlar kullanma gereksinimi görüyor. Bence #pharmaton kullanımı bir lüks ya da belirli dönemde denenebilecek bir şey değil bir ihtiyaç, zorunluluk.

Ben normalde mevsim geçişlerinde rahatsızlanan birisi değilim ama bu sene üzerimde bir kırgınlık oluştu. tavsiyeler üzerine #pharmaton kullanmaya başladım ve kısa sürede etkisini gördüm. #pharmaton artık benim de vazgeçilmezlerim arasında yerini alacak. gerçekten daha enerjik ve iyi hissediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi

Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.