suatsunmak
3 Takipçi
Aytac sosis
Sosis aliyorsaniz mutlaka #aytac markali urunler alin. Bu tarz urunlerde cok sahte uretim oluyor. O yuzden mutlaka bildiginiz marka disinda urun almayin benden size tavsiye.


6 Yorum

sedatgunes
0 Takipçi
yalnız yaşadığım için özelikle paketli ürünleri kullanmak zorunda kalıyorum. özellikle haberlerde salam ve sucuklarda yapılan sahtekarlıkları gördükçe insan korkuyor,ancak aytaç insanın içine siniyor benim de ilk terciğimdir
sevdesanri
0 Takipçi
işlenmiş ürün almadan 10 kere düşünmek lazım.aytaç en azında bildiğimiz güvendiğimiz bir marka.Bence tüketilmese daha doğru ama yiyeceksek %100 dana olması çok önemli benim adıma.
nilcetin
1 Takipçi
aytaç benimde güvenerek tükettiğim markalardan.Sahte ve karışım ürünlerden yıldık valla.en önemlisi içinde zehir olan çin tuzu yok.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Aytaç Gıda
Aytaç Gıda
14 Takipçi
Aytaç Gıda A.Ş., 1993 yılında bir İsviçre bankası ve Dünya Bankası’nın ortaklığıyla tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Bisküvi, kraker, kurabiye, kek, turta, çikolata, gofret ve bebek, şarküteri, donuk et, kırmızı et, su, meyve suyu, kahvaltılık, toplu tüketim, süt, süt ürünleri, yağ ve hazır gıda ürünleri alanlarında üretim yapmaktadır.1994'te Aytaç'a bağlı olarak kurulan Aytaç Su, su dağıtımı alanında faaliyet göstermektedir.