aysell63
238 Takipçi
çocukların en sevdiği isim

artık zamanımız da çocuklar çocukluklarını ne yazık ki bizim kadar yeşil içinde yaşayamıyor bu nedenle de biz de #ToyzzShop mağazalarına çok sık gideriz neden mi bir çok oyuncağı görüyor bir çok oyuncağa ulaşıyor hevesini alıyor hatta orada arkadaş ortamı kurabiliyor geçen buldu kendine göre birini baktım sanki odasında oyuncaklarını paylaşıyor yine de #ToyzzShop sahiplerine teşekkür ederim


9 Yorum

eceseckin
3 Takipçi

aynen benimde çok üzüldüğüm bir konudur çocukların yeşilden doğadan uzak büyümesi ama ne yapacaksınız etraf kötü insan kaynıyor anne-babalara da hak vermemek elde değil. Toyzz shop çok sevmemekle birlikte pek gitmediğim bir mağaza ama araştırtığım kadarıyla bu sektördeki en pahalı mağaza.

tarikactan
4 Takipçi

Valla benimde cocuklarim burada vakit gecirmeyi cok seviyorlar ve elleri dolu cikiyorlar magazadan.

ozoz
198 Takipçi

çocuklarımızın ne yazık ki avm lerde ve kapalı alanlarda büyümesi oyuncaklara düşkünlüğe sebep ve ben bu oyuncak mağazalarını çok seviyorum sırf bu yüzden

birkaç saat önce toyzzshop'tan 1 yaşında giren yeğenime oyuncak aldım. çoğunlukla sağlık için zararı olmayan ve lisanslı ürünler bulunuyor.

efsane
178 Takipçi

sadece çocuklar mı ben bile acaip eğleniyorum ve çok da seviyorum pahalı ama en azından çocuğum eğleniyor

alparslan
26 Takipçi

bir ara kapanıyor dediler umarım koca bir yalandır kızımız da çok seviyor ve çok da memnunuz bu tarz yerlerden

İlgili markaya ait diğer içerikler

Toyzz Shop
Toyzz Shop
28 Takipçi

Mağazalarımızda özenle seçtiğimiz ürün yelpazemizde 7’den 70’e tüm yaş gruplarına özel ürünlere yer vermeye devam ediyoruz. Bebeklere ve çocuklara özel hazırladığımız zengin ürün seçeneklerimizin yanı sıra “Hiç Büyümeyenler Çocuklar” için hazırladığımız özel konseptimiz ile de içindeki çocuğu dinleyen herkese, ilgilerini çekeceğine inandığımız eğlenceli seçenekler sunuyoruz.