ayseli
2 Takipçi

Şimdiye kadar akıllı telefonlardan nedense pek bir hayır göremedim en son çok memnun kaldığım #asus notebook olu ve telefon olarak da belki iyi olabilir diye #mediamarkt da araştırdım ve inceledim.teknoloji danışmanı olan oradaki arkadaş özellikle bana en çok bu akıllı telefonu beğendiğini söyledi satma politikası gibi düşündüm ama sonra baktım diğer markalarda aynı anlayışı yoktu bende özellikle hızını ve kamerasını beğendiğim için #asus zenfone 6 aldım.bakalım ilerleyen günlerler umarım gene pişman olmam şimdilik gayet iyi gibi görünüyor

  • Asus Asus için
  • 2016-10-31T15:58:08

2 Yorum

dileq
4 Takipçi

pişman olacağını sanmıyorum. ben 3 aydır kullanıyorum zenfone'u. bu telefonlar zaten bilgisayar gibi. bilgisayar gibi bi telefonu da en iyi bence bilgisayar üreten firmalar yapar. bi apple örneği var mesela. bizde popüler markalar daha çok ilgi çekiyor. bu yüzden arka planda kalıyor biraz. hakkı verilmiyor asusun.

farukyorgun
0 Takipçi

Ben #Asus akıllı telefonlarını açıkçası hiç kullanmadim kullanmayı geç telefonu alım alıp incelemisligim dahi yoktur. Ama 4 yildir kullandığım laptop #Asus ve ben çok memnunum. Kaldı ki laptopu istisnasız her gün kullanan bir insanim. İş için çok sık evde elime alıyorum ve daha hic bir pürüzuyle karsilasmadim. Birkaç küçük hata oldu ama o da benden kaynaklı kullanıcı hatasiydi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.