yasemindf
5 Takipçi
Aynanin alasi Koctas ta ...
Yeni banyoma Yeni uyumlu bir ayna alayım dedim o kadar çok araştırdiktan sonra sonunda aradığım ve banyoma uygun olan aynayı buldum .hem kulplari Hem de aynayı #koctas dan aldım her ikisi de oldukça uyumlu oldu diyebilirim çok güzel bir şekilde de taktik sorunsuz kullanıyorum şimdi...


6 Yorum

yasarkaratas
0 Takipçi
Gecen gun bende bakayim dedim ama biraz fiyatlari yuksek geldi bana ve bende bir camciya ugrayip daha uyguna aldim ayni cami.
kenandagli
0 Takipçi
Koctastan alisveris yapacaksaniz mutlaka haftasonunu secin. Cunku bazi kalem urunler de haftasonuna ozel cok guzel indirimler var. Bende simdi bindim aracima koctasa gidiyorum.
cerrenq
0 Takipçi
Evde biraz eksiklerimiz var ve simdi esim ile forum alisveris merkezinde bulunan #Koctas magazasina gidicez ve umarim eksiklerin hepsini buluruz burada.
efsane
207 Takipçi
Çok eğlenceli gezmesi #Koctas ve de ne ararsan var şimdi sezon indirimleri de var evinizin eksikleri icin
south
4 Takipçi
istanbul'da büyük bi mağazasına girene kadar nasıl bir yer olduğu hakkında pek bir fikrim yoktu. hobi bahçem için birçok şey almıştım. internet satışları da var. şehir dışında olanlar kapısına kadar getirtebilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koçtaş
Koçtaş
96 Takipçi
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1955’te kurulmuş, ilk mağazasını ise 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır. Türkiye’de 21 ilde 44 mağazası bulunan Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır.