aydinn11
2 Takipçi
Bir zamanlar lüks bir giyim ve aksesuar firmasıydı ancak zamanla giderek tabana yayınlanan bir marka oldu ve her kesim tarafında çok sevilen ve begenilen bir marka olmayı da basardılar.Ve bende DKNY markasının en çok saat ve güneş gözlükleri ürünlerini begeniyorum.Saatlerini çok kaliteli ve kullanışlı buluyorum yine güneş gözlükleri de çok kullanışlı.

  • DKNY DKNY için
  • 2016-05-26T17:07:26

2 Yorum

Benim de en begendigim moda ve genc modasına yön veren markalardan bir tanesidir #DKNY ürünleridir.Çok kaliteli bir marka.Ve sadece giyim de değil diger aksesuar ve ürünlerde de çok önemli bir marka diye düşünüyorum.Bende sürekli olarak #dkny ürünlerini kullanıyorum ve çok da memnunum markadan.Herkese de #dkny markasını tavsiye ediyorum her zaman da.
limonata
17 Takipçi
Bence #dkny hala lüks bir marka sanırım böyle algılanmasındaki neden ülkemizde zaman zaman indirime giriyor oluşu ayrıca internet sitelerinde de butiklerini sıkça görmekten yana geliyor. Tasarladıkları ürünler bence kendini yenilemiyor. Her dönem konuşulmayı başaran bir marka diye düşünüyorum genel olarak. Reklam seçimleri, ürün türleri ve tasarımları ayrı ayrı #dkny farklılığında.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DKNY
DKNY
30 Takipçi
1984 yılında kurulan şirket, 1996 yılında halka açık açık bir kuruluş haline geldi.