aydinn11
2 Takipçi

Eğer ki yoğun ve yüksek tempo da bir iş ile uğraşıyorsanız kesinlikle artı takviye olarak alacagınız bir ürün olan ve tüm tıp uzmanları tarafından da onanan bir ürün olan Pharmaton ürününü bende zaman zaman kullanıyorum ve yogun tempo da çalışan her arkadaşa da tavsiye ediyorum.İnsana çok iyi takviye olan bir ürün diye düşünüyorum ben.

1 Yorum

limonata
17 Takipçi

Şimdi genelde yoğun tempodaki kişilere öneriliyor ama bence çok iş yapmasanız bile diyelim sabah erken kalktığınızda yorgun hissedebiliyorsunuz ya da keyifsiz. Bence #pharmaton bu durumun önüne kullanıldığı dönem zarfında baya bir geçiyor. O sabahları sizi depresif ruh halinden kurtarıyor. Normal besinlerle ve sporla bunu yapmak kolay değil bence #pharmaton şart.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi

Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.