aydanse
7 Takipçi
Ulkenin Avrupasi Izmir
Farklı şehirlerde iş gereği çok durdum bir sene kadar da İzmir de kaldım.açıkça söyleyebilirim ki tüm Türkiye de başka bir yeri var İzmir'in havası suyu herşeyi bir başka insanları oldukça bilinçli her konuda evrensellesmis bir duyarliliklari var.tuhaf bir şekilde izmire de giden izmire uyum sağlıyor.doğudan çok gelen insan olmuş izmire iş için ama hepsi de entegre olmuşlar izmire bence sırf bu yüzden bile başka bir yerde izmir..benim gibi birçok kişi eminim izmirde bir süre yaşadıktan sonra çıkarken çok zorlanmistir Tam da bu yüzden tekrar geri dönmek istiyorum işleri yola koyup şehiri şehir yapan herşey var İzmir de gitmeyen varsa mutlaka gitsin inci resmen İzmir


4 Yorum

perisavas
0 Takipçi
Firsat buldukca #İzmire gidiyorum cunku bende bu aydinlik ve avrupai sehri seviyorum. İsim geregi bir cok gezdim, İstanbul Ankara dahil bu kadar medeni bir sehir gormedim. İzmir bambaska bir yer hakikatende ve herkesinde mutlaka gormesi gereken Avrupa kokan bir sehir.
dodoys
6 Takipçi
İzmir de yaşamış biri olarak net bir şekilde söyleyebilirim bunu Türkiye'nin refah düzeyi en yüksek illerinden biri bence izmirdir havası doğası kentsel yaşam her biri ayrı ayrı avantajları sağlıyor özellikle yaz aylarında Çeşme Alaçatı Karaburun mordogan hepsi ayrı efsane doğal güzellikle bir senede gezemeyeceginiz kadar güzeldir İzmir bira kalmak keşfetmek lazım izmire gelin gevrek yiyelim
senaacak
0 Takipçi
Guzel sehir ama bana sorarsaniz ekonomi is anlaminda cok geri kalmis. Yoksa cok medeni bir sehir ama sanayi anlaminda da atilim yapmasi gerekiyor ilerleme adina.
hasangider
8 Takipçi
İzmir cok guzel bir sehir ama sehirlesmesini tam saglamis degil cunku daha cok eskigi vardi iki sene oncesine kadar. Simdi nasil bilmiyorum tabi. Ama sehir bir inci.

İlgili markaya ait diğer içerikler

İzmir
İzmir
11 Takipçi
İzmir, Türkiye'nin 81 ilinden biri ve en kalabalık üçüncü şehri.