gizemkrty
3 Takipçi
Atlasglobal memnuniyeti
Evcil hayvan sahibi olana kadar havayolu şirketlerinin arasındaki farkı pek önemsemiyordum açıkçası. zaten seyahat edeceğim 3-4 saat diye ufak rahatsızlıkları ciddiye almıyordum. ama ne zamanki bi kedi sahiplendim, o zaman şirketler arasında çok fark olduğunu anladım. atlasglobal bu konuda en esnek firma. fiyatları da çok uygun. minik dostumun güvenle ve bana çok külfet oluşturmadan seyahat etmesini sağladıkları için teşekkür ederim, evcil hayvan sahiplerine de tavsiye ederim.


7 Yorum

tbtetik
1 Takipçi
daha geçenlerde bir otobüs firmasının bir yolcunun kedisini dinlenme tesisinde saldığını öğrendim. bu şartlarda atlasglobal gibi firmaların değeri daha iyi anlaşılıyor. helal olsun gerçekten.
evcil hayvanlara karşı müsamahasız firmalara hiç sempati duymuyorum. atlasglobal kendi kalitesini gösteriyor. bravo.
nurugur
0 Takipçi
şu incleğin karadaki karşılığı istanbul seyahat. umarım diğer firmalar da örnek alırlar.
trgt
2 Takipçi
aynı sorunu defalarca otobüslerde yaşadım. bir köpeğimi bu seyahatlerde kaybettim. atlasglobal bu alanda tartışmasız en iyisi
hilmiyem
6 Takipçi
Havayolu ve otobüs şirketleri ile evcil hayvan alma konusunda çok sorun yaşadım artık ne yapabilirim diye çözüm ararken İnternet üzerinden arama yaptım ve uçak yolculuğunda atlas global firmasının evcil hayvan kabul ettiğini gördüm, o gün bugündür her seyahat edişimde evcil hayvanımı yanımda götürürüm.
Atlas Globalın evcil hayvan konusunda ki hassasiyetini bilmiyordum öğrenmem iyi odu.Yolculukta köpeğini bir otobüs firmasında kaybeden biri olarak başka alternatif aramama gerek kalmadı.Zaten iyiydi şimdi gözümde bir melek oldu firma.
ertugrulyuce
328 Takipçi
bak ben de yeni öğrendim mükemmel bir uygulama sonuçta onlar da bir canlı #AtlasGlobal benim de tercih edeceğim bir isim artık hatta kardeşimin de kedilerimiz ile güvenli seyahat

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atlasglobal
Atlasglobal
40 Takipçi
AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.