mervetene
1 Takipçi
atlasglobal ile hoş geldin mili
Bugün dizi izlerken #atlasglobal reklamlarına denk geldim. Banko atlas kartı çıkaran herkese 5.000 hoşgeldin mili yukleniyormus. Sizde Bu millerle ister yurt içi ister yurt dışı gidiş donus biletinizi bedavaya almış oluyorsunuz. Benim çok hoşuma gitti açıkçası hemen ayrıntıli inceleyip kartı çıkartıcam.

3 Yorum

darkman
0 Takipçi
Süper fırsatları oluyor mesela biz 3 ay önceden Trabzon için bilet aldık gidiş dönüş sadece 440 tl valla bu fiyata otobüsle gidemiyorsun kaldı ki hizmetleri çok iyi sabah seyahet ederken kahvaltı akşamsa yemek arada tatlı falan bence uzun mesafe için hiç düşünmeden atlasglobalı kullanabilirsiniz.
suatca
0 Takipçi
Kampanyalarını takip edersen çok karlı çıkabiliyorsun bir de hizmet kalitesi çok iyi buarada hostesleri pek güzel değil bence değiştirmeliler.
çok güzel kampanya ve bu kadar mil rahatlıkla bi uçak bileti yapıyor. kart da baya afili bi kart. kalite olarak birçok havayolu firmasından iyi atlasjet. koltuk aralıkları falan özellikle uzun uçuşlarda çok rahat. hemen başvuracağım :)

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atlasglobal
Atlasglobal
40 Takipçi
AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.