eerol
4 Takipçi
Atlas Global Konforuna Hayran Kalacaksınız
Fiyatı ucuz diye değil bilerek ve isteyerek #atlasglobal ile uçuyorum. diğerleri kadar reklam yapmasa da bilenlerin zaten ilk tercihi. geçenlerde müşteri servis araçlarında yer kalmayınca vip araç tutup evlere yollamışlar müşterilerini. daha ne söylenebilir ki! uçaktaki rahatlık bi tarafa yerde de çok iyiler.

2 Yorum

samurlular
8 Takipçi
#Atlasglobal ile gecen ay bende bir ucus yapmistim ve hem kabin gorevlileri olsun hem de bir sorundsn oturu gorsutugum musteri hizmetleri olsun cok yardimci oldular bana.Ama fiyat konusunda oyle cok da ucuz bir hava yolu sirketi degil altlasglobal belirtmek istedim.
bi kaç pegasus sorunlu uçuşumdan sonra ben de atlas globale döndüm. arada dağlar kadar fark var. o bahsettiğin şey doğru ya da değil bilmiyorum ama bence uçakta verdikleri hizmetler bile yeter. bizi zamanında, güvenli, ekonomik ve konforlu ulaştırsınlar gideceğimiz yere yeter. fazlasını istemiyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atlasglobal
Atlasglobal
40 Takipçi
AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.