atillakitay
5 Takipçi
axe men deodarant çeşitleri

Axe deodarantları keşfetmem bir çok erkek gici chocolate temptation ile oldu.Eşimin hediye alması ile başladım.Muazzam bir koku bir çok ten de kokusu sırıtımıyor.Çeşitlerini de denediğim de erkekler için oluşturdukları kokuların hepsi hoşuma gitti.Teninize uyan bir axe deodorant bulduğunuzda pahalıya kaçmadan güzel kokabiliyorsunuz.Tabi yaz için de parfüme geçmek gerekir.


16 Yorum

muratguner
3 Takipçi

daha önce kullandığım deodorantların hepsi faso fisoymuş resmen ben çikolatanı olanı kullanıyorum ve çokça da memnunum valla sayesinde misler gibi kokuyorum.

axe deodorant cikolatalı gerçekten muhteşem kokuyor.Eşime aldığımda o da bayıldı kokusuna ve artık devamlı alıyor.

ozoz
196 Takipçi

Erkekte beğendiğim kokuların başında gelir #Axe deo çok yakışan bir koku özellikle kahverengi olan

ertugrulyuce
229 Takipçi

deo da #Axe ni kokularını parfüm gibi kullanan biriyim kahverengi olan kokusu ise bu kadar mı güzel ve kalıcı olur

nihatbodur
0 Takipçi

axe gerçekten ilk tercihim her zaman,her yerden alınacak bir deodorant olmasına rağmen,herkes adını soruyor.axe'dan vazgeçmem

fatto
10 Takipçi

erkeğe yakışan ender kokulardan biri de #Axe çok başarılı serisi var şişe formu da çok güzel benim beğendiğim kokulardan biri

berilcan
0 Takipçi

Sanırım sadece erkekler için ürün üretiyor axe bayanlar için neden üretmiyor anlamadım çünkü gayet başarılı ürünleri var. Eşim kullanıyor ve kıyafetlerinde hiç leke bırakmıyor ayrıca 48 saat kalıcı bir etkisi var bence bayanları bu fırsattan mahrum bırakmamalılar diye düşünüyorum.Umarım yetkililer beni duyarda sesime kulak verir.

Malum yaz geldi sıcak havalarla birlikte buram buram ter kokuları sezonunu açmış bulunuyoruz, ama lütfen arkadaşlar deodorant kullanmayı ihmal etmeyin Axe olursa süper olur ama olmasa da daha ucuz yollusu da olur.

kkerem
0 Takipçi

deodorant kokularını sevmesem de zamanında bir kaç kere kullandığım parfüm markası. tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Axe Deodorant
Axe Deodorant
34 Takipçi

1986’dan beri Türk erkeklerinin her yeni güne daha iddialı başlamasını sağlayan Axe, kışkırtıcı kokusu ve yenilikçi tasarımlarıyla Axe etkisini vazgeçilmez kılıyor.