asiyedogru
4 Takipçi

Bazen #A101 de dolanirken tekonojik urun kismina da bakiyorum. Orada bu fotograf makinesini gordum ve fiyati da cok uygun geldi. Cunku biliyorum ki bu tarz urunler normal magaza da cok daha pahali malum A101 her zaman uygun oluyor. Gayet guzel de fotograf cekiyor cok begendim ben.

  • A101 A101 için
  • 2017-03-06T12:43:22

4 Yorum

ersankavlak
1 Takipçi

O kadar giderim #A101 magazasina ama hic teknoloji urunu satilan tarafina dikkat etmedim ve gozume de ilismedi hic bu kisim. Bir daha ki sefere mutlaka bakicam bendd ozellikle yani.

drtg
1 Takipçi

Akliniza gelmeyen her türlü şey ve ya #a101 dek insanın aklı almıyor nasıl oluyor diye .ben sr kart aldım flash bellek aldım.aynı zamanda golden rose markası ve garnier markasının da bir çok kozmetik ürünü var.ve kozmetik satan yerlerden daha ucuza alabilme imkanım da oluyor

beyzipek
2 Takipçi

Bizim A101 de görmedim. Ben de almayı düşünüyordum.Pentax marka fotoğraf makineleri iyidir. fiyatı nedir acaba?

ozgepolat
0 Takipçi

üzülerek söylüyorum ama yanlış bi tercih. geçen yaz a101'e bundan çok daha güzel fotoğraf makineleri gelmişti. ben özelliklerine baktım. fiyatı uygun ama çok da iyi sayılmaz f/p olarak.

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
119 Takipçi

Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".