arzugunsoy
0 Takipçi
Yeni Samsung curved tv
Tabi yeni bir ev kaliteli bir televizyon olmadan olmazdi. #Samsung yeni curbed smart tv aldik. Verdigimiz paraya degicek Cok kaliteli bir televizyon. Onumuzde ki bes yilin teknolojisini barindiran ozellikler de.


7 Yorum

emreak
0 Takipçi
Samsung curved tv ler gerçekten çok iyi hem kaliteli hemde uzun ömürlü ben 1.5 yıla yakındır kullanıyorum ve gayet memnunum. uzun ömürlü ondan yana şüpheniz olmasın mutlaka dayanacaktır.
dogan
0 Takipçi
Ben samsung televizyonları her zaman beğenmişimdir özellikle bu curved televizyonları. gerçekten ince zarif ve uzun ömürlü televizyon, en kısa sürede alacağım.
senaa
0 Takipçi
Bende geçenlerde aldım bu televizyonu gerçekten çok iyi ve kaliteli, görüntü kalitesi çok iyi renkleri çok canlı tercih ediyorum böyle bir televizyon fiyatına göre en iyisi.
buraky
0 Takipçi
Biz evimize almıştık bundan teknosadan indirim ile, televizyon gerçekten çok güzel tasarımı olsun görüntü kalitesi olsun çok çok iyi bir televizyon, fiyatına göre en iyisi diyebilirim tavsiye ediyorum.
okano
0 Takipçi
Yeni eve geçerken almıştık bizde bir tane gayet memnunuz iyi bir görüntü kalitesine sahip geniş ve güzel özellikleri var tavsiye ediyorum.
emreca
0 Takipçi
Yeni taşındığım eve geçerken aldım bu televizyondan gerçekten çok güzel görüntü kalitesi gayet iyi tavsiye ediyorum.
seymap
0 Takipçi
1 hafta önce bu tv nin 4k olan modelinden aldım televizyon gerçekten çok güzel görüntü kalitesi oldukça iyi tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.