arslanb
4 Takipçi
Tasarruflu çamaşır makinesi

yaklaşık 1 ay önce çamaşır makinemi beko ile değiştim çok memnun kaldım tasarruflu bir makine yapmışlar çok sessiz çalışıyor eski makinem geceleri çoksesli çalışıyordu çok rahatsz ediyordu ama bu öyle değil gayet sessiz ve sakin çalışıyor.Makienin 9 kg olması gayet iyi olmuş geniş bir alan oşunca eski makineme sığmyan çamaşırları raht bir şekilde yıkayabiliyorum.


  • Beko Beko için
  • 2017-09-05T01:29:58

7 Yorum

tugseb
3 Takipçi

Yeni nesil beyaz eşyaların hepsi Hemen hemen aynı çizgi de fayda sağlıyor ama özellikle #yerli#beko gibi markaların da ay ni çizgi de ilerlemesi oldukça güzel birşey ben de alsam gene yerli alırım çünkü beyaz eşya da ülkemiz gerçekten iyi

yagmursayan
3 Takipçi

Tasarruf ve yikama konusunda bende #beko camasir makinesi uzerine tanimiyorum. O yuzden evde ki bir cok beyaz esyam bekodur ve cok da memnunum.

gizemy
0 Takipçi

ben bir kaç model düşüğünü kullanıyorum hemen hemen aynılar bir tek daha gelişmiş versiyonu. benim kullandığım yeni çıkan beyaz eşyalardan daha dayanıklı

aslikayit
0 Takipçi

Cok tasarruflu ve cok da kaliteli #beko camasir makinesi. Ben cok memnunum ve tum bayanlara da tavsiye ederim.

fatmae
0 Takipçi

ben kurutma makinesi ile aldım 2'li alınca ucuza geldi.gayet memnun kaldım yıkama bittiği gibi kurutmaya koyuyorum balkona astığım süreden daha kısa sürede kup kuru oluyor.

Artık komşuların eski makinenin sesinden şikayete gelmesiyle biz de hafta sonu en sessiz olduğu iddia edilen çamaşır makinesinden aldık. beko'da bu ara iyi kampanyalar var.

handeis
2 Takipçi

Bende sizin gibi sorunlar yaşadım özellikle çok ses çıkarması gibi sorunlar. Sorun sürekli olarak devam edince beko ile değiştim gayet memnunum sessiz ve sakin çalışıyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Beko
Beko
76 Takipçi

Beko, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır.Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.