Arkonem Kremleri
Erkek kadın fark etmeksizin kuru bi cildiniz varsa nemlendirici olmadan yaşanmıyor. her nemlendirici krem de kullanılmıyor. çantasında ihtiyacı olan her şeyi bulunduran bir erkek olarak #arkonem nemlendirici kremimi asla yanımdan ayırmıyorum. öyle takıntılı değilim ama hem yumuşak hem de sağlıklı kalmasını sağlıyor ellerimin ve cildimin. yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

1 Yorum

kronikuykucu
7 Takipçi
El kremi olmadan pek yapamayanlardan biriyim ben hele kış ayları mutlaka #arkonem el kremi çantamda bulunuyor. Tüplü olduğu için yanınızda taşıyabiliyorsunuz rahat. Birde vücut için olan arko nem kavanozda nemlendiricileri var. Meyveli olanları acayip güzel kokuyor çok hoşuma gidiyor kullanmak bu yüzden. Ben nemlendirici etkisinden de memnunum gayet yeterli vücut için.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Arko Nem
Arko Nem
47 Takipçi
Arko cilt bakım kremlerinin ilk ürünü olan Arko Classic Yağlı Kremi, ilk olarak 1957 yılında pazara sunuldu. Günümüzde El ve Vücut Bakım kremleri ve Güneş Bakım ürünleri ile geniş bir portföye sahip bir marka olarak; ürün çeşitliliği ile tüketicilerin cilt bakım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya ve tüketicilere daima yakın olmaya çalışıyor.