ertugrulyuce
358 Takipçi
annem beğendi
genelde annem #THY ile gider memlekete geçenlerde bir düğün için Ankara ya gitti #AtlasGlobal dan aldık bileti mecbur memnun kalmış ikramlar ilgi alaka fiyat olarak da ben memnun kaldım bu memnuniyet karşılığı ben de en kısa zaman da bir gezme planlıyorum


9 Yorum

burcusahin
0 Takipçi
uçak yolculuğunda çok fazla alternatif yok iyi olan kendini gösteriyor atlas global yolcularını seviyor bana göre.Atlas jet adıyla da bilirsiniz.Bir çok kez kullanma fırsatım oldu ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.
Atlas global bir zamanlar Atlas jet olarak hizmet veriyordu.Hizmeti bence gayet iyi,uçak bilet fiyatları da.2 kere atlas global ile yolculuk yapma fırsatım oldu ve yine tercih ederim.
gamsedir
1 Takipçi
#thy cok pahalı evet çok başarılı ama yurt dısına çıkarken belki de sadece uzun yolculuklarda düşünülebilir bende birkaç kez #atlasglobal ile uçtum hem inirimi güzel hem de ayrıca yaşlı engelli ve ögrencilere ekstra indirimi var.
efsane
380 Takipçi
hemen fiyatlarına bakmak istiyorum #AtlasGlobal uçak biletlerine bir iki planım var idi o zaman için bilgi almış olurum
iş amacıyla çok seyahat ederim ve önceliğim atlas global ile yolculuk etmek.Servis ağı muhteşem bu müşteriler için büyük bir artı

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atlasglobal
Atlasglobal
40 Takipçi
AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.