8 Yorum

meltemaksoy
0 Takipçi
Ayy çok tatlıymışş yakında benim anneminde doğum günü bende o zamn böyle minnoş bir çiçek göndereyim ona çok güzelmişşşşş.
senolbatis
5 Takipçi
Telekom da boyle bir kampanya varsa kacirmamali. Cunku yarin bende cicek siparisi vericektim. Sabah ilk is #ciceksepetine bakmak olucak.
sedadurac
3 Takipçi
#ciceksepeti.com iyi mi hediye isine de girmis. Cunku bizde beylere en azindan buradan cesitli hediye gonderimleri de yapabiliriz.
kismetsez
8 Takipçi
#ciceksepeti nde yok yok inanın çünkü artık herşeyi online alır olduk ve online gerçeklik hayatımızın her anında var o yüzden hediye işini çözüme kavuşturmak böyle bir kanalla çok o ekli ve çok da dikkatli çalışıyorlar
Ben babama çikolata ile çiçek aldım gerçekten ikisinin fiyatı çok uygundu, çok fazla çeşit var sitede ve her ürünün fiyatı hesaplı.
Bende her gidemediğim özel günleri çiçek sepetinden hediye alarak telafi ediyorum, sitede çok fazla hediye çeşidi var fiyatları da çok uygun.
Bana çocuğum hediye yolladı gerçekten çok güzel bir hediye idi çok beğendim, siteden baktığımda fiyatına gerçekten uygun bir fiyatı vardı ve bir sürü hediye vardı gerçekten çok iyi bir marka.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti
71 Takipçi
CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.