Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Mustafa Sandal: Türk şarkıcı-şarkı yazarı. 90'lı yılların başlarında çok sayıda şarkıcıya verdiği bestelerle müzik piyasasında önemli bir tanınırlığa ulaşan sanatçı 1994 yılında yayınladığı ilk stüdyo albümü Suç Bende ile önemli bir ticari başarı sağlamıştır.

Tarkan: Tarkan Tevetoğlu, Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. 1990'ların başından itibaren Türk pop müziğinde yakaladığı devamlı liste ve satış başarılarıyla hem Türkiye'de hem de Avrupa'da tanındı

Mustafa Ceceli: Türk şarkıcı, aranjör, albüm yapımcısı. Müzik hayatına 2003 yılında başlamasıyla yapmış olduğu müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır.

Ferhat Göçer: Ferhat Göçer Türk şarkıcı. Aynı zamanda doktorluk mesleğini de sürdürmektedir. Aynı zamanda Kasım 2012'den beri UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi'dir.

Kutsi: Ahmet Kutsi Karadoğan veya tanınan adıyla Kutsi, Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve dizi oyuncusu. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer'den almıştır.

Yalın: Hüseyin Yalın, ya da bilinen adıyla Yalın, Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarıdır. 2004 yılında çıkış yaptığı Zalim şarkısıyla tanınmıştır.

Fettah Can: Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve aranjör.

Murat Dalkılıç: Sırrı Murat Dalkılıç, bilinen sahne adıyla sadece Murat Dalkılıç, Türk şarkıcı-şarkı yazarı ve oyuncu. İzmir'de doğdu ve üniversite öncesi eğitimini Aydın'da tamamladı.

Gökhan Özen: Türk şarkıcı, müzisyen, söz yazarı, besteci, aranjör, müzik direktörü ve oyuncudur.

Yusuf Güney: Yusuf Güney, Türk pop şarkıcısı, söz yazarı ve bestecidir.

Gökhan Tepe: 1978 doğumlu Gökhan Tepe, Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve aktör.

Murat Boz: Murat Boz, Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Karadeniz Ereğli, Zonguldak'ta tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti.

Serdar Ortaç: 1970 doğumlu Serdar Ortaç, Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci.

Rafet El Roman: Rafet Yaşdut veya sahne adıyla Rafet El Roman, Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu.

Kenan Doğulu: Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve albüm yapımcısı. 14 stüdyo albümü ve beş single çalışması yayınlanmıştır.

Buray: Buray Hoşsöz, ya da bilinen adıyla Buray Kıbrıs Türkü pop sanatçısı.

Hakan Peker: Hakan Peker; Türk dansçı, şarkı yazarı, şarkıcı ve müzik yapımcısı.

Gökhan Keser: Türk pop şarkıcısı ve oyuncudur.

Rober Hatemo: Ermeni asıllı Türk şarkıcı.

Soner Sarıkabadayı: Türk pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı.