Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Sinangil Gıda: Un denince akla ilk gelen marka Sinangil,1963 yılında Konya da kuruldu. Un ve İrmik alanında faaliyete başlayan Sinangil, Türkiye’deki ilk paket unu 1970’li yıllarda piyasaya sürdü.Sinangil 1963 yılından bu yana perakende ve endüstriyel alanda faaliyet göstermektedir.

Söke Un: Pekçok evde un denilince akla gelen ilk marka Söke'dir. Kaliteli ve uzman kadrosuyla yıllardır hizmet vermektedir.

Selva Un: Yıllardır kaliteli ürünleriyle hizmet vermekte olan selva markasının ürettiği selva un güvenle tüketilen markalardandır.

Eriş Un: Güvenle büyüyen marka: ERİŞLER GIDA Fatsalı işadamı Ali Eriş tarafından 1920 yılında kurulan Erişler Gıda, Türkiye’ye adını önce tahıl ticaretiyle duyurdu.