Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Familia: 2006 yılında raflarda yerini alan Familia, kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen temizlik kağıdı markalarından biri oldu.

Selpak: Tuvalet kağıdı, havlu, kağıt bez, peçete, mendil ve kutu mendil gibi tüm ürün kategorilerinde “en üstün kaliteli” ürünler sunan ve sektöründe lider konumda olan Selpak ,Eczacıbaşı İpek Kağıt markasıdır.

Solo: Solo markası 1986 yılından bu yana tüketicilerine “Hem kaliteli, hem hesaplı” ürünler sunuyor. Zaman içerisinde “Eller” ve “Solo müziği”, “Hem dayanıklı, hem hesaplı” sloganı ile bir bütün haline geldi.

Komili Konfor: Kağıt ürünlerinde öncü isimlerden biridir Komili.

Papia: 2006 yılında “Çünkü daha iyisine layıksın” sloganı ile tüketicilerle buluşan Papia, Türkiye`deki en kaliteli temizlik kağıdı markası olma iddiası ile yola çıktı.