Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Metro Turizm: Metro Turizm, Kasım 1992'de Galip Öztürk tarafından kurulmuş şehirlerarası otobüs firması. Bünyesinde 415'i firmaya ait, toplamda 1303 otobüs bulunmaktadır. 2012 yılında yaklaşık 20 milyon yolcu taşımışlardır. 70'den fazla ile karşılıklı seferleri vardır. Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran gibi ülkelere de seferler bulunmaktadır.

Kamil Koç: Kâmil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi, 1923'te yük taşımacılığına başlayan Kâmil Koç tarafından, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermek üzere 1926'da Bursa'da kurulan otobüs şirketi.Kamil Koç, dört binden fazla çalışan ve beşyüzden fazla araç ile 57il, 286 ilçeye yılda 250 bin civarında sefer yapıp ortalama 35 bin yolcu taşımaktadır.Şirket 4 Haziran 2013 tarihinde 65 milyon TL'ye Actera Group'a satılmıştır.

Nilüfer Turizm: Hizmet kalitesini zirveye çıkarmak, Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede karşılamak, Sektörde belirleyici ve referans marka olmak, Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak gibi vizyon ve misyona sahip turizm şirketidir.

İstanbul Seyahat: İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit TIRIŞ Tarafından Kurulmasıyla Birlikte, ilk olarak Samsun Çarşambadan – Giresun Alucra’ya Düzenlenen Otobüs Seferleri ile Karayolu Yolcu Taşımacılık Sektöründe Günümüze Kadar Sürecek Olan Uzun Soluklu Yolculuğuna Başlangıç Yapılır.

Çanakkale Truva: İlk yıllarından bu yana Kale-Çan Seyahat ve Çan Birlik olarak faaliyet gösteren firmamız 1992 yılında yeniden yapılanarak yeni adıyla Çanakkale Truva Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Seç Turizm: Yolcu taşımacılığı sektöründe, profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle, uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanlarına mal olmuş, yenilikçi ve temel değerlere saygılı bir anlayışla hizmet vermektir.

Ulusoy: Ulusoy, 1937 yılında ilk temelleri atıldığı günden bugüne, 70 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve dünyanın en iyi yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken olan bir kilometre taşı olmuştur.Ulusoy Seyahat Karayolu Ulaştırma Sektörünün SUPERBRANDS ÖDÜLÜ alan ilk Seyahat Firmasıdır.

Pamukkale : 1962 yılında Pamukkale Turizm’in kuruluşu gerçekleşir . Firma ilk seferlerini Denizli–İstanbul ve Denizli–Ankara güzergâhlarında gerçekleştirir. Güven veren hizmetleri ve samimi duruşuyla kısa sürede yolcuların ilgisini ve güvenini kazanır.Yolcularından aldığı destekle kısa sürede büyüyen Pamukkale Turizm filosuna yeni araçlar katar ve diğer büyük illere de seferler düzenlemeye başlar.

Varan: Varan Turizm, 1946 yılında Kadıköy-Pendik arasında faaliyete başlayan İstanbul kökenli karayolu yolcu taşımacılığı firmasıdır. Sektöründe Türkiye'de, telefon ile bilet satışı, internet üzerinden bilet satışı, çift katlı otobüs, şehiriçi servis hizmeti, bağımsız otobüs terminali ve konaklama tesisi, non-stop sefer uygulaması gibi hizmetleri ilk kez sunan firmadır. 2012 yılında Ulusoy ile birleşmiştir.