Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Pınar Taze Kaşar: aze Kaşar, pastörize inek sütünden üretilen, yarı sert yapıya sahip tabii bir peynir çeşididir. Pınar Taze Kaşar tostlarınıza, pizzalarınıza, makarnalarınıza ve kahvaltılarınıza eşsiz lezzetler sunar.

Torku Taze Kaşar: Biz, Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize ve sofralarınıza geliyoruz.

Alibey Kaşar Peyniri: Firmamız üretim hayatına 1967 yılında Ali ÇAPAN önderliğinde, 40 m2 yerde küçük bir mandıra olarak başlamıştır,işte bu mütevazi yerde iş sahiplerinin,çalışanların,süt üreticilerinin samimiyeti,çalışkanlıkları,üstün gayretleriyle hızla büyüdü ve fabrika yapacak konuma yükseldi.

Bahçivan Kaşar Peyniri: Peynir, insanların sağlığını doğrudan etkileyen başlıca gıda maddelerinden biridir. Bu sorumluluk ve bilinçle hareket eden Bahçıvan Gıda, kaliteyi bir bütün olarak görür ve bütünün tüm parçaları için aynı duyarlılığı gösterir.

Doğuş Kaşar Peyniri: 2009 yılında kurulan peynir ve çeşitleri üreten Doğuş et ve süt mamülleri firmasına ait peynir çeşididir.

Ekici Kaşar Peyniri: TAZE KAŞAR PEYNİRİ TAZE KAŞAR PEYNİRİ Ekici’nin en kaliteli sütlerden ürettiği taze kaşar peyniri 400 g, 700 g, 1000 g ve 2000 g’lık paketleriyle bütün öğünlerin vazgeçilmezidir. Kaşar peyniri başta kahvaltı sofralarında olmak üzere diğer öğünlerde yemeklerle ve pizza gibi farklı tatlarla da tüketilebilir.

Sek Kaşar Peyniri: Lezzetini SEK Günlük Süt’ten alan SEK Kaşar Peyniri, light ve tam yağlı olmak üzere sizlere seçenekler sunuyor. İlk kez 1979’da SEK tarafından kullanılan vakumlu ambalaj ile +4 ile +10 derece arasında 6 aya kadar saklanabilir.

Royal Kaşar Peyniri: Peynir , süt ürünleri arasında besin değeri en yüksek olanıdır, protein, minerler ve vitaminler gibi esansiyel maddeler bakımından zengin bir kaynaktır. A, B ve E vitaminleri, kalsiyum ve fosfor içerir. Peynir protein açısından sütle aynı gereksinimi karşılayacak değerdedir düşüncesinde ilerleyen peynir çeşididir.

Yörsan Kaşar Peyniri: İnek sütünden üretilen doğal kaşar peynirlerimiz zengin besin değeri ile sofralarınıza tat katar. Susurluk tostu yapımında, salatalarda, çorbalarda, makarnalarda kullanılarak yemeklerinizi Yörsan ailesinin bir ürünüyle daha lezzetli kılabilirsiniz.

Sütaş Kaşar Peyniri: Sütaş 1975 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinin Uluabat köyünde kuruldu. Kurulduğu tarihteki günlük süt işleme kapasitesi 5 ton olan Sütaş, bugün Karacabey tesislerinde 1.200 ton, Aksaray tesislerinde 1.400 ton, Tire tesislerinde 1000 ton süt işleme kapasitesine sahiptir.

Ülker İçim Kaşar Peyniri: Kuruluş ve gelişme yıllarında daha çok adını verdiği ürünlerin niteliğine işaret eden lezzet, sağlık ve beslenme gibi fonksiyonel faydalarıyla tanımlanan marka, ilerleyen yıllarda mutlu anlara eşlik etme, güven, samimiyet, yakınlık, aileden biri olma gibi duygulara gönderme yapılarak ifade ediliyor. Ülker markası ait olduğu toplumun hayatında yer alıyor.

Kaanlar Kaşar Peyniri: Öykümüz 1978 yılında, Osman Kaan tarafından İstanbul Unkapanı’nda kurulan şirketimizle başladı. Geleneklerimizin bize yüklediği sorumlulukla Türk damak tadına en uygun, kaliteli ve doğal ürünler üretme arzumuz doğrultusunda Tekirdağ-Malkara’da günlük 600 litre süt işleyen küçük bir mandırayı bünyemize katarak yola çıktık. İlk üretimimiz aynı zamanda Kaanlar markasının tüketicisi ile ilk kez buluşması anlamına gelmekteydi.

Moova Kaşar Peyniri: .

Muratbey Kaşar Peyniri: 00 gramı, günlük kalsiyum ihtiyacınızın %90'ını karşılar 2000 gr., 1000 gr., 700 gr., 400 gr., 225 gramlık farklı boyut ve şekillerdeki ambalajlarımızın yanısıra, hazır dilimli taze kaşar seçeneklerimizde pratik kullanımı ile 225 ve 1000 gramlık ambalajlarında her kullanım alışkanlığına, her zevke, her tüketim sıklığına ve yaşam stiline mutlaka uyan bir alternatifle sunulmuştur.

Peysan Kaşar Peyniri: aciroğlu, 1940’lı yıllardan bu yana süt ürünlerinde, özellikle peynir üretimi ve ticaretinde önder firma niteliğini sürdürmektedir. 1962 yılından sonra peynir üretimini bir sanayi haline getirmeyi hedef alan ve büyük yatırımlar yapan Taciroğlu, 1967 yılında ilk kez özel ambalajlı peyniri piyasaya sunarak peynir sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır.

Tahsildaroğlu Kaşar Peyniri: Tahsildaroğlu ‘benim peynirim’...Tahsildaroğlu sizin peyniriniz, Tahsildaroğlu hepimizin peyniri, Türkiye’nin peyniri ve artık dünyanın peyniri. Tahsildaroğlu Türkiye’de lezzetin de kurumsallaşabileceğini ve peynirin de markalaşabileceğini güzel bir başarı öyküsüyle gösterdi.

Takışoğlu Kaşar Peyniri: 1978 yılında Samsun Buğday Pazarı’nda 40 metrekarelik bir dükkanda peynir satarak ticarete başlayan Ahmet Takış , böylece TAKIŞOĞLU’ nun temellerini atmış oldu. Bugün Kastamonu, Samsun ve Manisa’da bulunan ve toplam 15.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikalarda günde 250 ton süt işlenmektedir. Tesislerimizde 1986 yılında Kastamonu’da kurulan ilk fabrikayla beyaz peynir üretimine başlanmıştır.

Teksüt Kaşar Peyniri: Tost tutkunları için özel üretilen Teksüt Tost Kaşarı, tostunuzun içinde kolayca erir ve ekmekle mükemmel uyum sağlar.

Yörükoğlu Kaşar Peyniri: Her lokmada Toroslar'ın meşhur sütünün tadını alacağınız ve içiniz rahat tüketebileceğiniz bir doğallıkla harmanlanmış vazgeçilme bir lezzet! Yörükoğlu Kaşar Peyniri sütten gelen doğal lezzetiyle her öğününüze mükemmel uyum sağlarken, ince dilimli çeşitleriyle de tost keyfinize keyif katıyor.