Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


New Balance: 1906 yılında Boston’da ayak tabanlığı şirketi olarak başlayan New Balance, 1970’li yıllarda özel bir ayakkabı üreticisi ve önde gelen bir küresel spor ürünleri şirketi haline geldi. Polis memurları ve garsonlar gibi tüm gün ayakta çalışan insanların ayak rahatlığı için ayak tabanlığı üretmeye başladığı günden itibaren New Balance, günlük sporcuların ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.

Skechers: Amerika'nın en büyük 2 numaralı ayakkabı markası Skechers, yürüyüş ve koşuda yeni bir dönem başlatan Shape - Ups LIV modellerini Türkiye'de satışa çıkardı. Skechers koleksiyonlarını; Boyner, YKM, SPX, Intersport, Yalıspor, Sportive, mağazalarında ya da internet üzerinde Pabbuc.com, Zizigo.com, Sporcum.com adreslerinde bulabilirsiniz?

Puma: Puma'nın 1948 yılından beri misyonu en çok beğenilen Spor ve Lifestyle markası olmaktır. Ve günümüzde pekçok sporcu ve kişinin ilk tercih ettiği spor ayakkabıdır.

Vans: Vans, kumaş tipi ayakkabıların Güney Kaliforniya merkezli bir imalatçısıdır. BMX ürünlerinde kullanılabilecek ayakkabıları, skateboarding, sörf gibi alanlarda, daha çok gençlere hitap eden ayakkabılar üretmektedir.

Superga: Superga desen, renk ve stilleriyle Şıklığı yakala, farkını göster. Rahat ve kaliteli ürünleriyle son yılların en çok tercih edilen markalara arasında ilk sıraları göğüslüyor.

Converse: Converse, 20. yüzyılın başlarında kurulan bir Amerikan ayakkabı üreticisidir. Converse Nike'ın alt birimidir.

Lescon: Ürünleriyle geniş kitlelere ulaşan, toplumsal ve çevresel sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenirliği, kalite yönetimi, kaliteli insan kaynağı oluşturabilen, ürün çeşitliliği ve teknolojisiyle yeryüzünde spor ve yaşamı etkileyen bir dünya markası olmaktır.

Lacoste: Lacoste, Fransa'nın en önemli giyim ve aksesuar markalarından biridir. 1933 yılında René Lacoste tarafından kurulmuştur. O zamanların en ünlü tenisçilerinden olan Lacoste, Davis Cup tenis turnuvasını kazanan ve Amerikalı olmayan ilk tenisçidir.

Adidas: Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden birisidir. Adını kurucusu Adolf (Adi) Dassler'den almıştır. Adolf Dassler, 1920'lerde Nürnberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde daha sonra Puma AG'nın kurucusu olan ortağı ve abisi Rudolf Dassler ile ayakkabı üretmeye başlamıştır.

Nike: Nike, Amerika Birleşik Devletleri merkezli, dünyanın önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısı şirket ve bu ürünlerde kullanılan markadır. Phil Knight ve Bill Bowerman ortaklığıyla ilk kurulduğu zamanda adı Blue Ribbon Sports idi. Daha sonra firmada çalışan ve kendisi de bir koşucu olan Jeff Johnson tarafından, bir gece rüyasında Yunan mitolojisinin Zafer Tanrıçası Nike’ı görmesiyle firma adı değişir ve Nike olur.