Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Picasa: Binlerce fotoğrafı ücretsiz olarak saklayabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, yoruma açabileceğiniz Google servisidir.

Linkedin: Çalışan profesyonellere yönelik en büyük sosyal ağ olan Linkedin'in 332 milyon aylık aktif kullanıcısı bulunuyor.

Facebook: Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ.

Instagram: Instagram, 2010‘da kurulmuştur. Kullanıcıların şahsi hesaplarını oluşturarak çevrelerindeki kişiler ile fotoğraf ve video paylaşımı yaptıkları bir sosyal ağdır.

Swarm: Swarm ile check-in yaparak nerede olduğunuzu çevrenizdekilere bildirmiş olursunuz. Yakınınızdaki kişilerin nerede olduklarını yaptıkları etiketlerle kimlerle olduklarını ve size yakınlıklarını görebilirsiniz. Bu sosyal ağ üzerinden çevrenizdekilerle iletişim kurabilirsiniz.

Pinterest: Kişilerin çektiği fotoğrafları beğendiği görselleri paylaştıkları sosyal ağ.

Google Plus: Google Plus, kurucusu olan Google'ın yönetmiş olduğu kimlik doğrulama ve sosyal ağ.

Snapchat: Snapchat kullanıcıları kısa süreli video veya fotoğraf çekerek bu fotoğraf ve videoyu 24 saat süreli hikayesinde (profil) yayınlayabilmektedir. Özel mesajlaşma alanıda bulunmaktadır.

Twitter: Twitter, kullanıcıların 140 karakter ile sınırlandırılmış "tweet" adı verilen gönderiler yazabildiği bir sosyal ağ.

Youtube: YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir.