Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


AKSigorta: 1960 yılında kurulan Aksigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine, 700 çalışan, 16 bölge müdürlüğü, 2.000’i aşkın bağımsız acente, 990 Akbank şubesi, 69 broker ve 3.600 anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta: Anadolu Sigorta, 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk ulusal sigorta şirketidir.Anadolu Sigorta, Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinden birisidir.

Unico Sigorta: 1988 yılından günümüze dek Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından biri olan Aviva Sigorta A.Ş., 2015 yılı Eylül ayı itibariyle yoluna United Insurance Company – Unico Sigorta A.Ş olarak devam etmektedir.

AXA Sigorta: AXA Sigorta'nın sermayedarı olan AXA Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşmıştır.

Ergo Sigorta: 1926 yılında kurulan ve Swiss RE'nin iştiraki olan La Suisse Türkiye Umumi Mümessilliği 1981 yılında Avrupa Sigorta Aracılığı A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı.

Generali Sigorta: 6 Şubat 1989 tarihinde GENERALİ SİGORTA ANONİM ŞİRKETİ kuruldu.Sigortacılık sayesinde insanların yaşamlarını daha iyi bir hale getirmede proaktif ve öncü bir rol oynuyorlar.

Groupama Sigorta : Türkiye'nin cumhuriyet yasalarına göre kurulan ilk sigorta şirketlerinden biridir. 1924 yılında kurulmuştur. 2000 yılında özelleştirilmiş ve Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği'ne dahil edilmiştir. Özellikle tarım sektöründeki çalışmaları ile dikkat çeken şirket 2008 yılında Fransız Groupama şirketi bünyesine dahil edilmiştir.

HDI Sigorta: Şirket, 2006 yılı itibariyle, HDI-Gerling International Holding AG., Almanya'nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer alıyor.

Allianz Sigorta: 1890 yılında kurulan Allianz Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Allianz Grup 142 bini aşkın çalışanıyla 70'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

Liberty Sigorta: 1956 yılında kurulan Şeker Sigorta'nın 2006 yılında Liberty Mutual Insurance Grubu tarafından satın alınmasıyla şirket, 2007 yılından itibaren Liberty Sigorta adıyla faaliyet göstermeye başladı.

Mapfre Sigorta: Ticari faaliyetlerine ilk olarak İspanya’da başlayan MAPFRE, bu ülkede gerçekleştirdiği üstün başarı ışığında, uluslararası ticari platformda da yoluna devam ederek, sigortacılık alanında bir dünya devi olma başarısını göstermiştir.