Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Dove: Güzelliğe dair yıllardır dinlediğiniz tüm klişeleri ve eleştirileri bir yana bırakın. Dove kişisel bakıma yeni bir anlayış getiriyor: Özgün Güzellik

Clear: Saç derisi uzmanı Clear, zengin formülü ve her saç tipine uygun ürün yelpazesiyle saçı kepekten arındırır, saç derisini besler.

ELİDOR : Son 5 yıldır Türkiye'nin en çok beğenilen saç bakım markası Elidor, 1973'ten bu yana farklı saç ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Elidor ile Muhteşem Saçlar.

Blendax: Türkiye’nin ilk şampuanı Blendax 45 yılı aşkın süredir Türk tüketicisiyle bir arada olmayı "Baş Döndüren Dolgun Saçlar" sloganıuyla sürdürüyor…

Pantene: Işıl ışıl saçlar için milyonlarca kadının yıllarca tercih ettiği tek markadır.

Rejoice: Rejoice bugün de kolay tarama özelliği, pürüzsüz bir akıcılık sağlaması, saçlarda yumuşak bir dokunuş bırakması ve kaliteyi her zaman en uygun fiyata sunmasıyla gözde bir marka olmayı sürdürmektedir.

Head and Shoulders: Araştırmacıların uzun süren çalışmalarının ardından 1950 yılında formüle edilen head&shoulders, ilk kez mavi-yeşil formülüyle Amerika'da satışa sunuldu. 2006 yılında Türkiye'ye giren head&shoulders, saç ve saç derisi konusunda önemli araştırmalara imza atmış ve kepek tedavisinde ilerlemeler kaydetmiş öncü bir markadır.

Tresan: Tresan, Fulser Ecza ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti tarafından 1998 yılından beri ithalatı yapılan Almanya üretimli doğal bir saç bakım grubudur. Doğal etken maddeler (ısırgan otu, biberiye, papayta, kayın ağacı, kediotu, şerbetçi otu, oğul otu, vb) üzerine kurulmuş, saça bakım yapan, saçın sağlığını korumayı amaç edinmiş bir seriden oluşmaktadır. Ürün kategorileri şampuan, saç toniği ve doğal etken maddeli saç jölesi şeklindedir.

Syoss: ‘Profesyonel performans’ mottosuyla hayatımıza giren Syoss , saçlarda harikalar yaratıyor. Saç bakımı alışkanlıklarınızı değiştiriyor.

Bioxcin: Bioxcin, saç dökülmesi problemine karşı etkin çözümler sunan bitkisel ürünler topluluğudur.

Zigavus: Zigavus kokusuz sarımsaklı şampuan kesinlikle koku yapmıyor.En büyük özelliği sarımsak özünden yapılmış olmasına rağmen kokusu olmaması bu ürün hindastan da üretilen özel kokusuz sarımsak tan yapılmaktadır.