Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Calvin Klein: Calvin Klein Inc. Amerikalı moda tasarımcısı Calvin Klein tarafından kurulan moda evi.

Guess: Dünyanın ünlü moda firmalarından biri olarak gençlerin yaşam şekillerini saatlere yansıtan Guess, yenilikçi tasarımları ile zamana farklı bir bakış açısı getiriyor.

Diesel: Diesel S.p.A, İtalyan tasarımcı giyim firmasıdır. Diesel, Renzo Rosso ve eski patronu Adriano Goldschmied tarafından 1978'de kurulmuştur.

Swatch: Swatch Group saat, takı eşyaları ve saat mekanizmaları üreten uluslararası bir firma. Firma bunların dışında elektronik sistemlerin üretimi ve satışı ve saat endüstrisi ile ilgili diğer alanlarda da faaliyet gösterir. Firma İsviçre, Neuchâtel'de kayıtlıdır ve yönetim merkezi Biel/Bienne'de bulunmaktadır.

Tissot: En zarif ve şık saatlerin tek adresidir. Üstelik uygun fiyatları için her kesime hitap etmektedir.

SEIKO: Seiko kelimesi Japonca dakika, başarı, mükemmel anlamına gelir. 1881 yılında "Kintaro Hattori" tarafından Japonya'nın başkenti Tokyo'nun Ginza bölgesinde bir mücevher ve takı dükkânı açması ile bugünkü Seiko firmasının temelleri atılmış oldu. On bir yıl sonra Seikosha adı altında saat üretilmeye başlandı. Seiko adı altında üretilen ilk saatler 1924 yılında piyasaya sürüldü.

Fossil: Tasarımları çok orijinal olan ve bay-bayan tüm çeşitlerinin çok şık ve kalite olduğu bir markadır.

Emporio Armani: Kalite ve tasarım konusunda harikalar yaratmış bir markadır. Fakat fiyat olarak biraz daha üst düzeydir.

Casio: Casio, Japon elektronik alet üreticisi, 1946 yılında Tokyo'da kuruldu. Casio'nun bilinen en iyi aletleri: hesap makineleri, ses ekipmanları, PDA'ler, kameralar, müzik enstrumanları ve saatlerdir. Casio, 1957 yılında dünyanın ilk elektronik hesap makinasını piyasaya sürmüştür.