Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Anadolu Hastanesi: Anadolu Grubu, Merkezi İstanbul'da bulunan, başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteren Türk holding.Grup, 1949 yılında tanışan Kamil Yazıcı ve İzzet Özilhan tarafından ertesi yıl kuruldu. Grup günümüzde içecek, otomotiv, finans, perakende, sağlık, bilişim olmak üzere birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Amerikan Hastanesi: 1 Ağustos 1920'de Kızılhaç'ın yardımlarıyla Amerikan Yüksek Komiserliği tarafından açılan hastane Çarşıkapı'daki ahşap bir köşkte Amerikan Hastanesi adıyla hizmete girdi. Hastane, bugün 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi olan, yıllık yaklaşık 120 bin hastayı ayakta, 20 binin üzerinde hastayı ise yatarak tedavi eden ve 10 binin üzerinde ameliyat yapacak kapasiteye sahiptir

Avcılar Hospital: Avcılar Hospital, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak sağlık alanında ülke çapında, uluslararası standartlara uygun hizmet veren bir kurum olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Acıbadem Hastanesi: Acıbadem Holding veya Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş., İstanbul merkezli holding kuruluşu. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını eski TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar yapmaktadır.

Doğan Hastanesi: Doğan Hastanesi İstanbul'un ilk özel hastanelerinden biri olarak 1990 yılından bu yana güvenilir ve etik sağlık hizmeti sunma hedefiyle çalışmaktadır.

Erdem Hastanesi: 1988 yılında Çakmak Mahallesi Bağcı sokakta; bir stetoskop, bir mikroskop, bir muayene masası ve iki pratisyen hekim ile başlayan yolculukları çok kısa zamanda organize olarak büyük bir hastane olarak hizmet vermektedir.