Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Armağan Oyuncak: ARMAĞAN Hediyelik Eşya Oyuncak İth. İhr.San.Ltd. Şti. 1989 yılından beri kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış markalarla sektöre perakendeci olarak hizmet vermektedir.

Toyzz Shop: Mağazalarımızda özenle seçtiğimiz ürün yelpazemizde 7’den 70’e tüm yaş gruplarına özel ürünlere yer vermeye devam ediyoruz. Bebeklere ve çocuklara özel hazırladığımız zengin ürün seçeneklerimizin yanı sıra “Hiç Büyümeyenler Çocuklar” için hazırladığımız özel konseptimiz ile de içindeki çocuğu dinleyen herkese, ilgilerini çekeceğine inandığımız eğlenceli seçenekler sunuyoruz.

Playskool: Çocuğunuzun en hareketli dönemlerinde onlara Playskool oyuncakları ile yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden güzel oyuncak alternatiflerine sayfamız aracılığı ile ulaşabilir ve Playskool oyuncakları alabilirsiniz.

Adore Oyuncak: Adore Oyuncak yapı oyuncakları, kutu oyunları, puzzle'lar, maketler, aksiyon figürleri, oyuncak bebek ve oyun setleri segmentlerinde faaliyet gösteriyor.