Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Arbella Makarna: Arbella Makarna; Durum Gıda tarafından üretilmekte olup 2007 yılında tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Ülkemizin makarna ve irmik sektörünün önde gelen markalarından olan Arbella, Mersin'de faaliyet gösteren modern tesislerinde, yüksek üretim kapasitesiyle dünya standartlarında üretilmektedir.

Barilla Gıda: Barilla S.P.A., İtalyan yemek şirketidir.1877 yılında Parma, İtalya'da kurulmuştur. Bu şirketler grubu Filiz (Türkiye), Misko (Yunanistan),Wasabröd (İsveç), Yemina ve Vesta (Meksika) ticari markalarıdır. Değişik türlerde makarnalar üretir. Dünyanın önemli makarna üreticisi arasındadır. İtalya'da %40-45, Amerika Birleşik Devletleri'nde ise %25 paya sahiptir.Türkiye'de, İtalya'da, Yunanistan ve ABD'de şirketin makarna fabrikaları vardır.

Filiz Makarna: 1990’lı yıllardan itibaren yaptığı kaliteli ürün ve marka iletişimiyle Türkiye’nin lider makarna üreticisi oldu. Çünkü Filiz, Türk insanının aradığı makarnayı keşfetti. Türkiye’den özenle seçilen durum buğdayı ve kullandığı yüksek teknoloji sayesinde yapışmayan, hamurlaşmayan mükemmel makarnayı Türk tüketicisiyle buluşturdu.Aralarında şehriyenin de bulunduğu toplam 18 çeşidin yanı sıra kepekli, yumurtalı, sebzeli ve vitaminli makarna üreterek pek çok ilke imza attı.

Oba Makarna: 1966 yılında Gaziantep’te kurulan OBA Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. Yüksek teknolojik yatırımları ve insan sağlığına önem veren kaliteli üretimi ile sektöründe öncü bir kuruluştur. 2005 Yılında ÖZGÜÇLÜ AİLESİ tarafından satın alınan OBA Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep 4.Organize sanayi bölgesinde en son İtalyan teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Pastavilla: Makarna denilince akla gelen ilk marka Pastavilladır. Türkiye'nin pekçok yerinde satışa sunulmaktadır üstün kalite ve hizmet anlayışıyla yıllardır güvenilir bir marka olarak kabul edilmiştir.

Selva: Selva Gıda 1988 yılında un ve irmik üretmek üzere, İttifak Holding'in ilk işletmesi olarak kuruldu. 1998 yılında, kalite ve lezzetten ödün vermeyen tecrübesini makarnaya aktardı. Yıllar içerisinde, bulunduğu sektörlerde yaptığı yenilikler ve ilklerle anıldı. Hep aynı lezzet, hep aynı kalite ve hep aynı estetik felsefesiyle bilindi.

Nuh'un Ankara Makarnası: Nuh'un Ankara Makarnası Sanayi Ticaret A.Ş. Türkiye'nin makarna üreticisi şirketlerindendir.1950 yılında Ahmet Eskiyapan, Nuh Eskiyapan ve Kemal Yurtbilir tarafından kurulmuş ve 6 ton/gün'lük kapasite ile ilk üretimine başlamıştır.