Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Peyman Kuruyemiş: 1995 yılında Lezzet Krallığını kuran Peyman, bugün Dorleo, Bahçeden, Nutzz ve Çitliyo markaları ve Horeca Grubu ile binlerce evdeki hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Ürün yelpazesini genişletmekten ve Türk ailelerinin damak tadını fethetmekten vazgeçemeyen Peyman’ın, Lezzet Krallığı’na her gün binlerce kişi neşe ile katılıyor.

Tadım : Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, Mehmet Tekinalp tarafından 1971 yılında İstanbul’da kuruldu.Tadım, tüm ürünlerini, dalından evinize kadar bütün tazeliği ve doğallığıyla ulaştıran bir üretim altyapısına ve hizmet kalitesine sahiptir.

Papağan Kuruyemiş: 1970’li yılların başında küçük bir aile işletmesi olarak kurulan Papağan Kuruyemiş, 2002 yılında Emekçioğlu Grubu tarafından devralındı. O dönemde İstanbul’da küçük bir atölyede faaliyet gösteren firmanın üretimi, Tekirdağ Ergene’de kurulan modern fabrikaya taşındı.

Simbat Kuruyemiş: Simbat Kuruyemiş genel olarak BIM marketlerinde satılan kuruyemiş markasıdır. Kalitesinin yanında uygun fiyata satılması tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

Tuğba Kuruyemiş: 1980 yılında Aydın ilimizde kurulmuş ve kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizin çeşitli bölgelerindeki kentlere yayılmış bir kuruyemiş firmasıdır. Zaman içerisinde büyüyüp şuan Türkiye geneli 62 mağazası ile müşterilerine tazecik ve sıcak ürünleri 750 çeşit ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır.