Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Filizler Köfte: 20 yılı aşkın bir süredir Tuzla'da Balkan köfte geleneğini başarıyla sürdüren FİLİZLER, bugün Üsküdar ve Tuzla restoranlarıyla, 2000'e yakın oturum kapasitesiyle sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Tarihi Merkez Efendi Köftecisi: İlk olarak 1962 yılında duyulmaya başladı o meşhur köftenin, insanı büyüleyen kokusu, Merkezefendi sokaklarında... Derme çatma dükkanında bir masa ve 4 sandalyeyle başladı köfteciliğe rahmetli Ahmet Usta. Uzun yıllar en güzel köfteyi, en güzel piyazı ve mis gibi ayranıyla sundu misafirlerine, güveni, saygıyı ve güler yüzü bir borç bilerek

Sultanahmet Köftecisi: Türkistan'dan bir tesadüf sonucu yolu İstanbul'a düşen ve kaderini İstanbul'da şekillendiren Mehmet Seracettin Tezçakın'ın çocukları, torunları, torunlarının çocukları ve nihayet torunlarının torunlarına uzanan 4 kuşağın hikâyesidir Sultanahmet Köftecisi...

Köfteci Ramiz: 20.yüzyılın hemen başında Makedonya’nın Prilep şehrinde dünyaya gelen iki öksüz ve yetim oğlan kardeşin öyküsüdür bu… Babaları Balkan Savaşı’nda esir düşmüş, annelerini bebek denecek yaşta kaybetmişler, onları büyüten babaanneleriyle birlikte Türkiye’ye göç etmişler. Önce Alaçatı, sonra İstanbul ve Adapazarı derken amcalarının yaşadığı Manisa’nın Akhisar ilçesinde almışlar soluğu

Şençam Köftecisi: Biz Kosova göçmeni bir aileyiz. Yapımızın gereği olan ‘’mümkün olanın en iyisi’’ prensipleriyle çalışıyoruz. Şençam Köftecisi1971 yılında dedemiz Cemil Kuruşa ve babamız Zahit Kuruşa tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze, kaliteli hizmet anlayışı ve değişmeyen damak tadını sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde kalite mükemmelliğini ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Köfteci Yusuf: Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Cızbız Köfte: Tarihten bugüne ulaşan bir gelenek köfteye hak ettiği emeği lezzeti ve standardı kazandırmış bir marka Cızbız Köfte. 1917 senesinde dede İsmet TatlIdil’in İstanbul’da İstiklal caddesinde ilk dükkanını açmasıyla başlayan, İngiliz işgali sonrasında 60’lı yıllara kadar İnegöl’de süren ve tekrar oğul ve torunlar tarafından İstanbul’a taşınan bir köfte geleneğinin hikayesidir, Cızbız Köfte.

Can-u Can Köfte: Adres: Barış Mahallesi, Sakarya Cd. 28/8, 34520 Beylikdüzü/İstanbul Telefon: (0212) 801 02 02