Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Hacıbaşar: Başar kardeşler olarak çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başladığımız küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzetimiz ve kalitemizle nam yaptık. Öyle ki şehrimizin bütün devlet erkânını ağırlıyorduk. Şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak yeri olduk.

Adanalı Yusuf Usta: Ben Yusuf Aslan 1964 doğumluyum namım Yusuf usta, küçük yaştan beri sabırlı ve istekli çalışmanın sonucunda kebap ustası olarak yetiştim Adana ve Mersin illerinde kebap ustası olarak çalıştıktan sonra 1987 yılında ilk iş yerimi açtım.

Çukurağa Sofrası : İrfan Tanrıverdi tarafından kurulan Çukurağa Sofrası, sürekli değişen koşullara ayak uydurmayı başarabilen,kendine özgü tarzı ile yeni lezzetler keşfeden, misafirlerinin taleplerini dikkate alan, tezzetlerinde olduğu kadar serviste kalitey, konforda özene, ilgi de samimiyete önem veren bir anlayışa sahibiz

Çulcuoğlu Restaurant: Çulcuoğlu Restaurant Yenişehir Mh. Recep Tayyip Erdoğan Blv. Şanlıurfa Türkiye

Kebapçı Halil Usta: Halil Usta ve ekibi Gaziantep'te Karşıyaka merkez ve Metro şube olmak üzere iki ayrı mekanda hizmet vermektedir. Ayrıca kalitesi ve lezzetiyle markalaşmayı başarmış ve birçok ödüle ve övgüye layık olmuştur.

Urfalı Kebapçı Keko: Urfalı Kebepçı Keko 1971 yılında çıraklık eğitimiyle başlayıp, 1985 yılında yurtdışında devam eden H. Adil RAZ 1992 yılında Ankara Ağaçlı Petrol'de ve şimdi Kazım Karabekir Caddesi No:112/F İskitler ile Alınteri Bulvarı 17. Cadde No:41 Ostim adresinde siz değerli dostlarını ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Kaşıbeyaz: Ahmet Kaşıbeyaz, 1974 senesinde İstanbul’a gelir, Aksaray’da küçük bir dükkân açar. “Yarabbim bana çalışma azmi ver ama para hırsı verme” diye dua eder Kaşıbeyaz Ahmet. Aksaray’daki küçük dükkânında çok büyür ve herkesin tanıyıp sevdiği bir esnaf olur. Dükkândaki sandalyelerin üzerinde uyuduğu geceler çok olmuştur. Ancak hayatın her türlü zorluklarını yaşayıp üstesinden gelmenin huzuru ile gülümsemesi hiç eksik olmaz yüzünden.