Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Mavi: Mavi, 1991 yılında İstanbul’da doğdu. 1996’dan beri sürdürdüğü sektör liderliği yanında, Türkiye’den çıkan ilk uluslararası moda markası da oldu.

LOFT: Eroğlu Holding liderliğinde 1990'lardan beri Türkiye'de var olan LOFT, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile bir dönemin fenomeni haline geldi. Markanın özünde olan başarıyı, günümüzün dinamizmi ve stili ile harmanlayan LOFT, tutkunlarına heyecan yaşatmak için tekrar karşınızda!

LTB Jeans: Ülkemizin önde gelen entegre hazır giyim üretim tesislerini kurarak dünya çapında birçok firmayla çalışan ÇAK Tekstil'in öncü markası LTB, markanın temellerinin atıldığı 1994 yılından bu yana yüksek performansla büyüme göstererek bugün global bir marka haline geldi.

Colin's: En başından beri değişimin ruhunu taşıyan Colin's, takipçilerini de bu ruhun izinden yürümeye çağırıyor. Global kampanyaları, yaratıcı uygulamaları ve taze içeriğiyle "değişim"e sahip çıkıyor.

DeFacto: 2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.

Levi's: Levi Strauss & Co. dünyaca bilinen özel bir Amerikan giyim firmasıdır. 1853 yılında Levi Strasuss Buttenheim'e geldiğinde kuruldu. Şirketin merkezi Levi's Plaza, San Francisco'da bulunmaktadır.