Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Happy Clean : Kalın ve yumuşak dokusuyla bebeğinin el, yüz ve alt temizliğinde kullanabileceği pH değeri cilde uygun (pH 5,5), hijyenik bir üründür. Yumuşatıcı losyonu sayesinde bebeğinin cildini nemlendirir. Hoş kokusu ile sizi ve bebeğinizi ferahlatır. Alkol içermez. Paraben içermez.

Canbebe: Kendi ürettiğimiz ürünlerimizi 110’den fazla ülkede hem önde gelen perakendecilerin özel markaları vasıtasıyla hem de kendi markalarımız altında satıyor ve dağıtıyoruz. Tek kullanımlık hijyen ürünlerinin dünya çapında lider tedarikçisi olarak, her nesilden insanların yaşamlarında fark yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Dalin: Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Cildin pH değeri ile uyumludur. Organik pamuk özü ve saf su içerir. Alkol, paraben,parfüm ve boya içermez.

Fresh'n Soft: Fresh’n Soft, Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi olan Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 1992 yılında yaratılan marka Fresh’n Soft yüksek kalite, sürekli hizmet, ideal fiyat politikasıyla yurtiçi ve yurtdışı tüketicilerle buluşmaktadır.

Huggıes: Huggies tüm annelerin yanında! Bebeğinin büyüme macerasında seninleyiz. 0850 202 31 00 no'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Komili Islak Mendil: Pamuklu ekstra yumuşak havlusu ve saf su içeren özel formülü ile bebeğinizin cildini zarar vermeden temizler ve bakım yapar. Yarı şeffaf ambalajı, yüksek iç adedi ve kapaklı oluşu ile segmentte farklılaşmaktadır

Prima Islak Mendil: Bebeklerden ilham aldık, onlar için tasarladık

Wee Baby Islak Mendil: Burda Bebek 1986 yılında Burda Ticaret adı ile kurulmuştur. Bebsi markası ile bebek diş kaşıyıcısı ve bebek bardağı çeşitleriyle sektöre giriş yaparak, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir.

johnson's baby ıslak mendil: JOHNSON’S baby ailesi içindeki her bir ürün, bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak formüle edilmiş olup ürünlerin kullanım yumuşaklığı, ve güvenliği klinik olarak kanıtlanmıştır.