Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Osse: Fransız orijinli olarak, 1987 yılında Merve Optik bünyesine katılarak büyüme yolunda hızla yol alan OSSE, günümüzde bir çok ülkede tanınan, güven duyulan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Rayban: Ray-Ban, yüksek kaliteli gözlük piyasasında küresel lider ve dünyanın açık arayla en iyi satan gözlük markasıdır.

Mustang Gözlük: Mustang, tasarım ve kalite kombinasyonuna dayalı küresel bir başarı vizyonu ile yenilikçi ve yaratıcı bir gözlük markasıdır.

Tommy Hilfiger: Tommy Hilfiger saat konusunda çok iddialı modellere sahip ve fiyat olarak biraz daha üst düzeydir. Ürün kalite ve şıklığı ise tartışmasız en iyilerdendir.

Prada: Şirket 1913 yılında Mario Prada ve kardeşi Martino tarafından deri ürünleri mağazası olarak "Fratelli Prada" adıyla (Prada Kardeşler) Milano, İtalya'da kuruldu. Mağazada ilk başlarda deri ürünler ve İngiltere'den ithal edilen çanta ve valizler satılıyordu. Milan mağazası, İtalyan aristokrasisi ve seçkin Avrupalı elitler arasında hızlı bir şekilde favori bir mağaza haline geldi.

TOPTEN : Topten Eyewear şehir yaşamını yansıtan cool, stil sahibi bir markadır. Tüm modelleri şehir yaşamından ilham alınarak tasarlanmıştır. Her gözlükte şehrin renginden, dokusundan, kültüründen izler bulabilirsiniz.