Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Coşkun Et: Sağlıklı ve enfes lezzetler üretmek amacıyla yola çıkan Coşkun Et ve Mamulleri, 1975 yılında kuruldu. 10 yıl içinde istikrarlı bir büyüme ile 1985 yılında özel et kombinası ruhsatını aldı. Kaliteyi her aşamada en üst seviyede yaşatan Coşkun, İstanbul ve Afyonkarahisar’daki 5000 büyükbaş kapasiteli doğal besi çiftlikleri ile sağlıklı lezzet zincirini daha ilk adımda başlatıyor.

Maret: Yüzde 100 dana, hindi ve piliç etinden oluşan ürünlerini, geleneksel, modern ve ulusal satış kanaları üzerinden tüketicilerine ulaştıran Maret, toplu tüketim noktalarına hitap eden ürünler de üretmektedir.Yıllardır tüketicinin en güvendiği şarküteri markalarından biri olan Maret, lezzetle birlikte hijyen ve kaliteyi de sahiplenmektedir.

Aytaç Gıda: Aytaç Gıda A.Ş., 1993 yılında bir İsviçre bankası ve Dünya Bankası’nın ortaklığıyla tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Bisküvi, kraker, kurabiye, kek, turta, çikolata, gofret ve bebek, şarküteri, donuk et, kırmızı et, su, meyve suyu, kahvaltılık, toplu tüketim, süt, süt ürünleri, yağ ve hazır gıda ürünleri alanlarında üretim yapmaktadır.1994'te Aytaç'a bağlı olarak kurulan Aytaç Su, su dağıtımı alanında faaliyet göstermektedir.

Şahin Sucukları: 1923 ‘ ten bugüne dededen toruna intikal ederek gelen pastırma ve sucuk üretimine, 2002 yılından itibaren Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti. , 2004 yılı Mart ayından itibaren ise Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San.Tic. Ltd.Şti. ve 01.04.2013 tarihi itibari ile Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak Kayseri’nin Karpuzatan mevkiinde devam etmekte.

Özlem Et: Türkiye’nin sayılı özel et kombina-larından biri olan Özlem Et ve Et Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti. temellerini, 1995 yılında Tuzla / Tepeören’de atmış ve 1996 yılında da üretime başlamıştır. Yarım asırlık tecrübenin çağdaş teknoloji ile bütünleşmesi sayesinde Özlem Et, sektöründe kendisinden bahsettiren önemli markalardan biri olmuştur.

Beşler Sucuk: 1945'ten yana birbirinden lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürünlerinin üretimine benzersiz tesislerinde devam etmektedir.2015 yılı ile birlikte açık ve paketlenmiş halde sağlıklı ve hijyenik taze et ürünlerinin üretimine ve satışına başladı.