Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Hatemoğlu 1924: Mağazalar zincirine her geçen gün yenilerini ekleyen Hatemoğlu, hazır girim sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Şu anda yurt içinde 66, yurtdışında Hollanda, Kırgızistan,İspanya, Kazakistan’da Toplam 6 mağazası bulunmaktadır.

Beymen: Beymen, 1971 yılından bu yana Türk moda sektörünün yanı sıra, dünya lüks perakende sektörünün de önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor.

Burberry: Burberry Grubu Kamusal Limited Şirketi, dünyaca ünlü Britanyalı moda evi, kıyafet, parfüm ve moda aksesuarları üreticisidir.

C&A: 1841 yılında Clemens ve August Brenninkmeyer kardeşler tarafından kurulan C&A, günümüzde dünyanın en büyük ve başarılı moda markalarından biri haline geldi. 20'nin üzerinde ülkede faaliyet gösteren markanın, Türkiye'deki ilk mağazası 2007 yılında açıldı.

Collezione: Doğru ürünü, doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, yaygın mağaza ağı ile kusursuz hizmet veren, modayı tutkuya çevirmeyi hedefleyen, ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu keyifli alışveriş deneyimi ile müşterilerinin yaşam tarzını etkileyen, insana ve çevreye saygılı, çalışanına sürekli yatırım yapan, global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir şirkettir.

DUFY: 1964 yılında küçük bir atölye olarak kurulan Dufy Gömlek, bugün 10.000 m² lik kapalı alanda Türkiye'deki en ileri teknolojiye sahip üretim tesislerinde dünya standartlarında günlük 5000 adet gömlek üretebilmektedir. Alanında uzmanlaşmış 750 çalışana sahip olan Dufy Gömlek, Türkiye ve Avrupa'da 100'ü aşkın satış mağazasına ve 200'e ulaşan satış noktasına sahiptir.

Fabrika: Moda yolculuğuna 2000 yılında başlayan Fabrika , kaliteden ödün vermeden erişilebilir ürünler sunuyor.Trendleri takip eden Fabrika müşterileri için,modayı iş hayatının hızlı temposuyla birleştiren, kimi iş için kimi gündelik ancak mutlaka kullanışlı parçalar tasarlıyor.

GAP: The Gap, Inc., ya da sıkça bilindiği şekliyle yalnızca Gap Inc. ve Gap, Amerikalı uluslararası perakende giyim ve aksesuar firması

Çift Geyik Karaca: Çift Geyik Karaca, 1993 yılından bugüne %100 Türk sermayesiyle triko üreten ve 1998’den beri Avrupa ve Ortadoğu’da birçok ülkeye ihracat yapan Narin Group bünyesinde çok kısa zamanda tekrar büyümeye başlamıştır. Bu yıl başında mağaza sayısını 80’e yükselten Karaca, kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de toplam mağaza sayısını 100’e çıkarmayı hedeflemektedir.

Kiğılı: Kiğılı markası, 1938 de Bingölün Kiğı ilçesinde kumaş ticareti ile başlayan Abdullah Kiğılı tarafından 1965 yılında gömlek ve pantolon üretimiyle hazır giyim sektöründe çalışmaya devam etmiştir.

Massimo Dutti : Massimo Dutti İspanya merkezli giyim ve aksesuar şirketi. 1985 yılında kurulan Massimo Dutti, ilk yıllarda erkek giyim alanında hizmet verdi. Şirket 1991 yılına kadar %65'ni elinde bulunduran İnditex grubu tarafından tamamen satın alındı.

NetWork: Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka. Net çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, marka olarak seçtiği isimle öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor, hedef kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor.

Ramsey: Kuruluş hikayesi 1970’li yıllarda dünyanın moda başkentlerinden Londra’ya uzanan Ramsey, şık, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı koleksiyonları ile erkek modasında farklılaşan bir marka…

Sabri Özel: Sabri Özel, 1969 yılında 10 metrekarelik küçük bir triko atölyesinde üretime başladığında en büyük sermayesi; kendi öz kaynaklarına olan inancıydı. Bu inancını çalışma azmi ve sürekli kendini yenileme fikri ile birleştiren marka, bugün 23 bin metrekarelik fabrikasıyla hazır giyim sektörünün önde gelen giyim markalarından biri olmayı başarmıştır.

Uptown: 2002 yılından beri faaliyet gösteren markamız; takım elbise, ceket ve pantolon üretiminde; kalite de bir dünya markası olan “YÜNSA” yünlü kumaşlarını kullanmaktadır. Türkiye genelinde yaklaşık 150 corner noktasında ve gelişmekte olan dış pazarlarda ürünlerimiz satışa sunulmuştur.

Vakko: Vakko, hazır giyim ürünleri üretimi ve satışı yapan bir şirkettir. Vakko’nun temeli, 1934’te Vitali Hakko tarafından Şen Şapka adıyla kullanılan, küçük bir şapkacı dükkanına dayanır.

D'S Damat: Erkek giyiminin pazar lideri D’S Damat, 2002 yılında geniş kitlelere kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu.