Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


İpana: Diş macunu markalarının öncü markası olan İpana üstün beyazlatıcı etkisi ve kalitesiyle yıllardır hizmet vermektedir.

Signal: 1984 yılında Türkiye’nin ilk kırmızı beyaz çizgili diş macununu piyasaya süren Signal, ağız bakım alışkanlıklarını daha ileri düzeylere taşımayı amaçlayan uzman ve güvenilir bir markadır.

Sensodyne : Sensodyne, özel formüle edilmiş diş macunları, diş fırçaları, diş ipleri ve ağız çalkalama suları ile hassas dişlerde her gün, gün boyu koruma sağlamaya yardımcı olur.

Colgate: Tek bir gülümseme bile büyük mutluluk getiriyorsa, Colgate ile korumaya değer bir gülümsemeniz var demektir. Colgate vermiş olduğu Ağız ve Diş Sağlığı eğitimi ile milyonlarca çocuğa sağlıklı gülüşler kazandırıyoruz.

Parodontax: Parodontax diş macunu, diş eti bakımına yardımcı olur.