Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Jumbo: 1947’de Çemberlitaş’ta küçük bir atölyede kurulduğu günden bu yana en doğal malzemeleri kullanarak hayatınız için keyif veren tasarımlar yaratmak… Jumbo, yıllar içinde yeniliğe ve yaratıcılığa olan inancı ile büyüdü, en güvenilir markalar arasına girmeyi başardı. Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazandı.

Bernardo: Bugün sofralara şıklığı ve zerafeti sunan Bernardo olarak, temelleri 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi'nde açılan bir zücaciye mağazasıyla atıldı.Müşterilerinin sofrada aileleri ve dostları ile geçireceği zamanı önemsiyor ve çok daha keyifli hale getirmek için çalışan ve emek veren bir markadır.

Ar-Yıldız: 1948 yılında kurulan Ar-yıldız, bugün uluslararası sektör gelişmelerini ve trendlerini yakından takip eden, zarif tasarımlarıyla adından söz ettiren lider mutfak eşya üreticilerden biri haline gelmiştir. Başta çelik ürünler olmak üzere tüm aksesuarları, gerek yurt içinde gerekse yurt dışı pazarında ülkemizi başarıyla temsil etmektedir,kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmet çizgisindeki mükemmeliyetçilik anlayışından ödün vermemektedir.

Hisar: 1968‘den beri "Sofra Sanatı'na" öncülük eden Hisar, benzersiz tasarım anlayışıyla sofralarınıza şıklığı ve ışıltıyı yansıtıyor.Birinci sınıf paslanmaz çeliği kusursuz bir teknoloji ve işçilikle buluşturarak fark yaratıyor. Hisar‘ın tüm ürünlerinde üstün kalite ve tasarımın gücü öne çıkıyor.

Schafer : Bugün özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Schafer,2004 yılında Aslan Ticaret’in 25 yıllık sektör birikimiyle kurulmuştur.Marka yolculuğuna 10 ürün çeşidiyle başlayan Schafer, bugün 5 ayrı ana kategoride yüzlerce çeşit ürünle hizmet vermeye devam eden Türk züccaciye sektörünün saygın ve köklü kurumlarından birisidir.