Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Matmazel: 1991 yılında Ankara’da kurulan ve ilk günden bu yana moda severler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edilen bir marka olmayı başaran Matmazel, günün modasını yakalamaya çalışmaktan ziyade, modaya kendi çizgisi ve tasarımlarıyla yön vermeyi ilke haline getirmiştir.

Mandarina Duck: İtalyan marka çanta ve valiz cenneti.

Chanel: Chanel S.A., bilinen adı ile Chanel Fransız moda tasarımcısı Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel tarafından 1909-1910 yıllarında Paris'te kurulmuş moda evidir.

Polo Beverly Hills Club: 1981 yılında Amerika merkezli kurulan Beverly Hills Polo Club kol saatleri, kısa süre içerisinde Amerika’nın en çok kullanılan ve tercih edilen kol saatlerinin arasına girdi ve hızlı bir şekilde ününü tüm dünyaya taşıdı.

DKNY: 1984 yılında kurulan şirket, 1996 yılında halka açık açık bir kuruluş haline geldi.

Doğan Çanta: DOĞAN ÇANTA 1991 yılında "Talip DOĞAN" ın girişimleri ile küçük bir çanta mağazası ile sektöre ve mağazacılık hayatına yenilikler katmak ve basamakları hızlı adımlarla çıkarak zirveyi elde edip ve hep zirvede kalmak adına atılan ilk adımdır. Kısa bir zaman akışından perakende mağazacılık alanında yaptığı yenilikler, müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi, vazgeçilmez modelleri ve bir çok seçkin markaları ile DOĞAN ÇANTA çok telaffuz edilen ve aranan bir mağaza olmuştur.

Eastpak: Eastpak, dünyanın en büyük hazır giyim şirketlerinden VF Corporation'ın sahibi olduğu, çanta, bavul ve giyim markası.

Carpisa: Carpisa, Kuvera SpA tarafından sahip olunan bir marka, 2001 yılında kurulmuştur.

Louis Vuitton: Bir Fransız moda evi tarafından 1854 yılında kurulmuştur.

Michael Kors: Dünyanın her yerinde mağazası olan Michael Kors Türkiye’ye de mağazaları bulunmaktadır. İstanbul , Ankara ve Antalya’da mağazaları vardır.