Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Bianchi: F.I.V. Edoardo Bianchi S.p.A dünyanın en eski bisiklet üreticisi. Şirket 1885 yılında İtalya'da kuruldu.

Salcano: Salko Bisiklet, 1975 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kuruldu. Üretimine yürüteç ve bebek arabasıyla başlayan şirket, 1985 yılında ürün gamına bisikleti de ekledi.

Sedona Bisiklet: Her yıl ürün gamına genişleten ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ürünler çıkaran Sedona Bisiklet, 2013 yılında 18 çeşit dağ bisikleti, 5 çeşit yol bisikleti, 11 çeşit şehir bisikleti ve 4 çeşit çocuk bisikleti modelleriyle kaliteli, başlangıç ve üst grup bisiklet arayan kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Delta Bisiklet: Delta Bisiklet, bisiklet ve bisiklet yedek parça, giyimi, aksesuarı, taşıyıcıları, antrenman aletleri, outdoor ve motosiklet konusunda uzman bir kuruluştur.

Carraro: Carraro, 1924'den beri yüksek kalitesi ve yenilikçi dizaynıyla bisiklet tutkunlarına hayallerindeki özgürlük hissini yaşatıyor. Carraro bisikletlerini hatasız yapıları, estetik tasarımları ve performanslarıyla hemen farkedebilirsiniz. Ayrıca, Avrupa Birliği güvenlik standartlarına uygun bir şekilde tasarlanan Carraro bisikletlerle güvenliğiniz daima ön plandadır

Yamaha: Yamaha, Torakusu Yamaha adlı müzisyen ve girişimci tarafından 1887 yılında kurulmuş olan bir Japon şirketidir. Firma günümüzde müzik aletlerinden motor sanayine kadar oldukça geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır.