Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Chicco: Chicco, 120-den fazla ülkede faaliyet gösteren 1000-den fazla mağazası ile hizmet verir. Marka gebelik ve emzirme aşamaları için ürünler, bebek mamaları, emzik,biberon, salıncaklar, beşik,yatak ve yastıklar, oyuncaklar, hijyen ve korunma, dışarı & hakkında ve seyahat, dinlenme ve uyku, oyun nesneleri, giysi, patik ve ayakkabı üretir.

Baby Max: Her geçen gün değişen ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik, bebeklerin güvenliği ve konforunu sağlayacak kaliteli ürünler..

Carter's: Bebek ve çocuk giyimi, pijama ve aksesuar kategorilerinde Türkiye’de en iyi fiyat kalite performansını sunan Amerika’nın 1 numaralı markasıdır.

ebebek: ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.

Kraft: "Bebeğiniz güvende" sloganıyla 30 yıldır bebeklerinizi güvenle büyütüyor, ailelere kaliteli, şık, konforlu, Avrupa standartlarına uygun ürünler sunuyoruz.

Miniço: ''Bu Benim Dünyam'' sloganıyla annelere olduğu kadar çocuklarada alışverişi keyifli hale getiren, süprizlerle dolu ferah ortamı ile 0-14 yaş grubu çocukların değişmeyen birinci tercihi.

Kanz: Her yaştan çocuğun severek giyeceği giysilerden aksesuara, bebek araç gereçlerinden oyuncağa çok çeşitli ürünler mağazalarımızda!

Aziz Bebe: Aziz Bebe A.Ş, 1984’den beri Türkiye’ de Yeni Doğan bebek giyim ve Çocuk grubuna, Moda/Temel, Mevsimsel/Sabit hazır giyim üretimi/satışı yapmaktadır. İstanbul Altınşehir Şirket Merkezinde Laleli, Osmanbey satış noktalarında, ihracat, yurt içi toptan, Türkiye deki kurulu 32 zincir mağazasında perakende satışı yapmaktadır.

Panço: Panço, 37 yılda toplam 102 mağazası, 250 adet satış noktası ve aynı zamanda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer aldı ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.