Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Wee Baby: Burda Bebek 1986 yılında Burda Ticaret adı ile kurulmuştur. Bebsi markası ile bebek diş kaşıyıcısı ve bebek bardağı çeşitleriyle sektöre giriş yaparak, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir.

Johnson's Baby: JOHNSON’S® baby ailesi içindeki her bir ürün, bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak formüle edilmiş olup ürünlerin kullanım yumuşaklığı, ve güvenliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Avent: Özellikle annelerin güvenini kazanan marka, biberonları, emzikleri, dişlikleri, eğitici bardakları, eğitim telsizleri gibi bir çok ürünle ön plana çıkmayı başarmıştır. Avent serisindeki hiç bir ürün BPA içermez. Avent, ebeveynlerin güvenle kullanabileceği bir markadır.

Solgar: Bitkisel ve doğal ilaçlar konusunda dünyanın en önemli firmasıdır.1947 yılından beri hizmet vermektedir.

Bübchen : Şampuanlar, kremler, nemlendiriciler, duş jelleri, sabun ve pudralar bebek ve çocuk bakımı için en uygun, doğal ve sağlıklı ürünler Bübchen güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

Bébé D’or: Biberonlar ve biberon aksesuarları, yalancı emzikler, emzirme ürünleri, beslenme yardımcıları, banyo ve bebek bakımı, oyuncaklar ve hediyelikler

Dalin: Dalin markası, Bilim İlaç’ın da kurucusu olan Eczacı Adil Karaağaç tarafından, Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. bünyesinde 1983 yılında yaratıldı.

Sebamed: Her biri pH 5.5 değeri taşıyan ürünler, cildinizin bakımını doğal dengesini bozmadan yapar.

Mustela: Fransız Expanscience Laboratuarları'nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 60 yılı aşkın süredir yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için cildin özel tüm ihtiyaçlarına yönelik dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.