Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Hero Baby: Lezzetli ve besleyici mamalar Hero Baby mutfağından, sizin mutfağınıza… Hero Baby; Avrupa ve Amerika’da yıllardır edindiği bebek beslenmesi deneyimlerini, evde yapılmış mamalara en yakın seçenek olmak için değerlendirir.

Bebelac: Mutluluk göbüşte başlar. Tüm anneler bilir, göbüşleri rahat bebekler mutlu bebeklerdir. Bebelac, fermantasyon teknolojisi ile hazırlanan ilk ve tek devam sütü Bebelac Gold' u geliştirdi. Bebeğinizin göbüşü rahat olduğunda, mutlu olur. Böylece çevresi ile daha iyi iletişim kurar, keşfetmeye ve keyif almaya açık olur.

Hipp: Organik tarımın bir öncüsü olarak Claus Hipp, farkındalık yaratmak için çok fazla mücadele vermiştir. Günümüzde, HiPP dünyanın en büyük organik-biyolojik hammadde işleyicisidir.

Milupa: Tahıllı ek gıdalar, bebeklere özel geliştirilmiş tahıl karışımı içeriği ile bebeğinizin kahvaltı ve gece öğününe özel alternatifler sunar.

SMA Mama: SMA, Ar-Ge çalışmaları ile ideal büyüme ve gelişimi destekleyen, bebeklerin günlük hayatlarında karşılaşabildikleri beslenme ile ilgili sıkıntıları azaltmaya yardımcı ürünleri annelere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Arı Mama: Arı her yıl devlet ve özel sektör denetimlerinden başarıyla geçmektedir. Tamamıyla el değmeden otomatik makinelerde üretilip paketlenir. GDO içermez.